reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ja wiem, że istnieje silna grupa zwana WHO i ona daje zalecenia. Ale dzieci są tak różne, że te ich zalecenia czasem o kant tyłka można sobie wsadzić. No i życie jest inne, skoro matka bardzo często wraca do pracy po macierzyńskim to siły nie ma i musi wcześniej wprowadzić żarcie stałe. A u nas tak niestety jest. 5,5 m-ca i do pracy? To jak mają się do tego zalecenia WHO? No dobra rocznik 2013 może sobie te zalecenia wprowadzić. ;-)


Eeee nie lubię tej organizacji WHO. Albo inaczej nie lubię ludzi trzymających się sztywno tego co oni powiedzą, nie zwracających i nie wsłu****ących się we własne dziecko. Także tak jak Gatto piszesz, zalecenia zaleceniami a życie życiem.

Adrianna na cycu, żarcie wprowadzone po ukończeniu 3,5mż i super. Weronika na cycu, na samym mleku mogłaby żyć do teraz. Muszę ją dobrze przygłodzić, żeby mi obiad zjadła. :sorry2:
 
Oj Emy strach sie bac:-D:-D, jak kazdy ci tak slodzi to bedzie niezly ananasek:-):-)! Kiedy przylatuje tatus???
nie wiemy jeszcze czy za tydzien na 2 tygodnie czy pod koniec naszego powrotu zebyy nas zabrac do domu.

emka01 - spokojnie dziecko musi się przestawić, daj jej kilka dni.
Emy - nie napiszę nic bo mi słów brakuje. Wydaje mi się, że jest całkowicie inny niż Yassin. Bardziej okrągły albo tak ułożył się. Tatusia mi przypomina. Dobrze, że M. niedługo do Was doleci, na pewno mu i lekko na sercu, że wszystko się udało i ciężko, że on tam, a Wy tutaj. Jest cudowny. Wyczekany. Co do karmienia to spokojnie, dajcie sobie czas.

Dziękujemy za roczkowe życzenia. ;-)
tak, Yassin to było egipskie dziecię, Ali ma duzo ze mnie, chociaż to się jeszcze okaże.

Dajemy sobie czas z karmieniem, nocki nie są złe, jemy i spimy 2- 2,5 godziny. w dzien róznie, czasem mi się wydaje ze nie nadraiam z produkcją, ale jest coraz lepiej

Wklejam jeszcze raz zdjecie, wczesniej mialam cosnie tak z netem i ładowało zdjęcia w bardzo niskiej rozdzielczosci
 

Załączniki

  • IMG_3023.jpg
    IMG_3023.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 84
Emy faktycznie nie wyglada na zagramaniczne dziecko:-D ale nie bardzo wiem jak wygladasz, a tymbardziej twoj eM ;-) choc wlosy ma chyba poludniowca :-D:-D cudny, co tu duzo gadac:tak:

Bibiana a ubierasz ich na rozowo?? ;-):-p
 
Gatto taak i w dodatku w sukienki :-p:-):-p

Emy tak patrzę na zdjęcie i wydaje mi się, że Ali jest podobny do Jasinka, jest inny ale podobny, a Jasinka mam w pamięci...zawsze będę mieć jego cudowną buzię przed oczyma po tym jak mi się przyśnił. U mnie chłopcy też choc inni to bardzo do Filipa podobni...czasem zapominam o ich imionach i na końcu języka mam imię Filip...ale nie wypowiadam tego na głos....
 
Bibiana nie było mi dane szczęśliwie donosić moich bliźniaczek w zeszłym roku...ale od tamtej pory jestem mega fanką podwójnych mam:))))Bardzo się cieszę,że akurat Ciebie spotkało podwójne szczęście...Zawsze jak patrzę na zdjęcie Filipka i opis...łzy same napływają do oczu...ma teraz dwóch przesłodkich braci:)))Będzie miał ich na oku jak będą dawali Tobie w kość;)))
 
Tak wydarzenia na forum zapadają w nas i będą chyba do końca z nami. Rękę Filipa na szybie również nigdy nie zapomnę. Też mam ją przed oczami jakbym na zdjęcie patrzyła.
 
reklama
Emy tak patrzę na zdjęcie i wydaje mi się, że Ali jest podobny do Jasinka, jest inny ale podobny, a Jasinka mam w pamięci...zawsze będę mieć jego cudowną buzię przed oczyma po tym jak mi się przyśnił. U mnie chłopcy też choc inni to bardzo do Filipa podobni...czasem zapominam o ich imionach i na końcu języka mam imię Filip...ale nie wypowiadam tego na głos....
Też mi się czasem wydaje, że są podobni, przynajmniej mają taki sam kształt głowy,no ale wkońcu bracia.
I wiesz, ja też często mam na końcu języka Jassinka i już kilka razy prawie go tak nazwałam.. Od tego nie uciekniemy, niestety...
A ty gdzieś wklejałaś zdjęcie bliźniaków? chciałabym zobaczyć,ale może mi gdzieś umknęło jak mnie nie było

Emy faktycznie nie wyglada na zagramaniczne dziecko:-D ale nie bardzo wiem jak wygladasz, a tymbardziej twoj eM ;-) choc wlosy ma chyba poludniowca :-D:-D cudny, co tu duzo gadac:tak:
Jak leżałam tyle na porodówce to się naoglądałam bobasków. Według twojej teorii wychodzi na to że 80% z nich ma włoski południowców. same czarne łebki :-)
Niestety nie mam na kompie moich starych zdjęć, ale mały na dzień dzisiejszy wygląda jak ja kiedy byłam mała
 
Do góry