reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Emy - Twój synuś jest przekochany :-) Niech rośnie zdrowo i daje Wam masę radości i uśmiechu :-)
Od dawna często wracałam do Ciebie myślami i od czasu do czasu śledziłam Twoje losy. Tak bardzo się cieszę, że doczekałaś swojego Małego Wielkiego Cudu. Gratuluję Kochana :-*
 
czarna ja już chyba z 2,5 tyg temu zmieniłam.Mam butelki dr browna i tam jest opis,że nastepny rozmiar niby od 3 miecha dopiero,ale spróbowałam wczesniej,mała się nie dławiła,karmienie ekspresowe,wiec super:) Czarna ile masz stopni w domu?W co ubierasz młodego w dzien i w czym śpi?Już wczoraj podpytywałam o to czerwcówki i różnie...Nie chce jej przegrzewać ani wyziebiac.Nie lubię jesieni,a zima to już dla mnie masakra bedzie...
 
emka, aha , no to ja też musze zmienić bo widzę , że mały sie wkurza ze mu wolno leci mleko.
ja mam avent i lovi
chce kupic kleik kukurydziany i dodawac do mleka , ale nigdzie nie moge dostac , ryzowy kupiłam ale jeszcze nie daje bo ponoc moze zatwardzac , chciałam mieszac z kukurydzianym
u mnie jest ok 20-22 st , w nocy ma body z krótkim rekawem i pajaca , przykryty kołderka , w dzien przebieram z pajaca w kaftanik lub bluze i pólspiochy albo spodenki i skarpety
kupiłam tez rajtuzki cienkie i grubsze zeby miec pod spodnie
 
Mi właśnie siostra ostatnio kupiła w jakimś sklepie ze zdrową zywnością kleiki i kaszki bez cukru.Zupełnie sie nie znam na takim jedzonku,wiec o wszystko będę się jej pytac;) Poza tym któreś z tych specyfików zawiera gluten i lekarze każą bardzo ale to bardzo stopniowo go wprowadzać do diety dziecka,nawet dopiero w 6 miesiącu,bo często jest źle przyswajalny,te ich małe żołądeczki muszą się nauczyć go trawić. Przeraża mnie rozszerzenie diety,bo nie mam o tym bladego pojęcia. A o kaszce do mleka też już myslałam,żeby książkowo nie czekac do 4 miesiąca,to samo z marchewką.
 
Dziewczyny marchewka i kleiki powoduja zatwardzenia, wiec moze nie wszystko w tym samym dniu;-) Kleik ryzowy jest ponoc delikatniejszy niz kukurydziany. Moja nie chciala ani jednego ani drugiego:baffled: Kaszke manne za to ladnie je :tak:ale to juz z glutenem:tak: Ja w dokladnie ukonczonym 4tym miesiacu wprowadzilam jablko.
 
A ja od 3 dni wprowadzam stopniowo nowe mleko i wczoraj kupa była jakby zielonkawa...Mam nadziej,że to chwilowa reakcja,bo sie wkurze...
 
reklama
emka01 - spokojnie dziecko musi się przestawić, daj jej kilka dni.
Emy - nie napiszę nic bo mi słów brakuje. Wydaje mi się, że jest całkowicie inny niż Yassin. Bardziej okrągły albo tak ułożył się. Tatusia mi przypomina. Dobrze, że M. niedługo do Was doleci, na pewno mu i lekko na sercu, że wszystko się udało i ciężko, że on tam, a Wy tutaj. Jest cudowny. Wyczekany. Co do karmienia to spokojnie, dajcie sobie czas.

Dziękujemy za roczkowe życzenia. ;-)
 
Do góry