reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

czesc kochane , trzymajcie za Alego kciuki.
od dzis jestesmy na patologii noworodków.mały miał dziwne drgawki rano i rodzinny kazal mi jechac do szpitala.
przyjeli go, robla badania a ja siedze w hotelu szpitalnym i sciagam dla niego pokarm
boje sie bo mowia o strasznych chorobskach a ja nie moge uwierzyc, przeciez wszystko bylo super.
mam nadzieje ze to nic takiego
pomodlcie sie za mojego kroliczka

mowia ze mozemy tu pobyc nawet tydzien
 
reklama
Bibiana to teraz Bóg Ci chociaż trochę wynagrodził.
Emy musi być dobrze. Po tym wszystkim co przeszłaś musi być dobrze! Innej opcji nie ma. Koniec kropka........
Gatto spóźniłam się o 1 dzień ale buziaki dla Gattinki na skończone 7 mc:-D
 
Ostatnia edycja:
Nie, nie i jeszcze raz nie! To nic Emy, to nic groznego, zobaczysz! Wszystko bedzie dobrze! Bedziemy trzymac kciuki z Alego!
 
Emy - będzie dobrze!!!! Musi cholera, bo normalnie kląć będę jak szewc!!! Trzymam kciuki, z modlitwą gorzej, bo ja niedowiarek jestem. Buźka i trzymaj się kochana!!!
 
emy to napewno nic groźnego...zbadają małego,poobserwuja i wypuszczą was do domku.napewno.moze tylko coś złapał niegroźnego,teraz takie pogody...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
bibiana ale oni fajni:tak:.tak fajnie na siebie patrzą:-).super.
gatto rosną nam te córy co:-D;-)???? jak patrze na Ale jak juz chodzi,próbuje biegać,jak szybko sie rozwija,jaka jest mądra i jak czasem potrafi doprowadzić mnie do furii:-D to aż nie wierzę,ze ja mam...ze wreszcie jest moja,nasza,że to co było w 2008r.to sen...a jak rodzinka?? zachwyceni pewnie mała co???
emka jak tam sobie radzicie???
kwiatuszku jak Oliwka z jedzeniem? na jakim jesteście mleku?
 
Emy będzie dobrze....może mu cukier spadł,jak leżałam w szpitalu to dziewczynka na slai miała drgawki to lekarze powiedzieli, że ma za niski cukier....ale już wszystko jest ok i u aliego będzie dobrze, daj znać co mówią lekarze, od czego te dgrawki....
 
Emy - Bibianka ma rację. Mojego kolegi mały też miał drgawki ale dla odmiany podobno to było spowodowane niewydolnością nerek, która zresztą była chwilowa, bo dzisiaj chłop ma 14 lat i jest zdrowy.
 
reklama
Do góry