reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Emy , gratuluje jeszcze raz ! sliczne słoneczko z tego Alego :) ja smarowałam suty maścią MALTAN , ok 12zł kosztuje , pomiędzy karmieniami posmarowałam i wkładke do stanika , przynosilo ulge .

Ja dzis przeprowadzałam akcje pt"pająk" , mieszkał sobie dosyć spory byk pod lodówką .... wykurzyłam dziada i skończył pod moim klapkiem , brrrrr . Już mi lepiej że go tam nie ma , mam nadzieję że nie zdążył się rozmnozyć:-D Dziewczyny w szkole , Milan śpi obok , a ja zamiast gotować jakąś zupinę to se czytam .... i wciąż lukam na fota synka Emy :)
 
witajcie.

liljanko ucaluj małą z okazji roczku:-).
aniunia Ala tez juz chodzi...wszedzie jej pełno...ciezko upilnować...a rozrabia tak jakby było dwoje dzieci:no::baffled:...
emy ależ on cudny:-):-) zakochałam się:-D:-D:-D.ciesze sie,ze taka opieką zostałaś otoczona.warto było przyjechac do PL.jednak nasz kraj nie jest taki zły:-D:dry:.co do karmienia itd wejdziesz w rytm zobaczysz.poczatki zawsze sa ciezkie.dacie rade.jak cos to masz nas.wiadomo ze za ciebie nie nakarmimy,ale mozemy doradzać:-D:-D.
czarna nie znoszę pajaków...boję sie ich jak cholera...potrafię nawet przytomność stracić jak zobaczę wiekszego osobnika...:baffled::no:...
 
karola , ja też właśnie :) zasypiając miałam wizję jak wyłazi z pod lodówki by pobuszować po domu:baffled: dlatego urządziłam to polowanie
Milanowi chyba idzie ząb ,maruder się zrobil . Natomiast ze skóra lepiej nie ma wysypek tylko sucha wiec smarujemy no i nareszcie przekonał się do tego śmierdzącego mleka.
 
czarna nio ja tez miala bym takie mysli...wrrr ojjj nawet sobie nie wyobrażam,bo zaraz zejde na zawał:-D:-D.cieszę się,ze u was juz lepiej...dziecko sie do smrodu przekonało,a ty:-D:-D:-D???? bo ja nie mogę do dziś,a Ala na dwójce juz jedzie...my też się smarujemy,bo Ala ma nawrót na plecach...całe są jak tartka i w plamach...:no::no::no: nigdzie tylko tam,a serki rąbie aż jej sie uszy trzesą.jak nie jadła to plecy były taie same wiec nie wiem juz sama czy to ma związek z tym co dostaje do jedzenia.bakterie wyleczyliśmy wiec teraz wciaz by jadła:-).az miło się patrzy na takie dziecko.u nas też zebów idzie kilka naraz...pediatra wczoraj naliczyła 6:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry