reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć babolki!

A ja się tak w pracy wyeksploatowałam przed świętami, że dzisiaj wzięłam wolne i oprócz gotowania obiadu i jednego prania palcem nie ruszyłam. Umieram ze zmęczenia i mam w nosie sprzątanie. Jutro idę do mamy choinkę robić i babci fryzurę ale dzisiaj piwem koniec świata pożegnam :-D

Karola - na Sylwestra idziemy do takiego zajazdu. Byliśmy tam już dwa razy i jest bardzo fajnie. Dobre jedzenie i fajna muzyka. Idziemy w 8 osób.

Kiecka przyszła dzisiaj. Odszyta, że ho, ho. Na podszewce, w środku ma wszyty biustonosz push up, no i pasuje jak ulał :) Do wyboru mam jeszcze dwa bolerka albo atłasową marynareczkę. Stwierdziłam tylko, że doszyję ramiączka z jakiejś fajnej pasmanterii, żeby się nie stresować, że mi co wyskoczy, bo ja parkietowy wariat jestem. Jedzenie mnie nie interesuje, tylko tańczyć, tańczyć!

Pozdrowionka dla wszystkich i mam nadzieję, że do jutra, bo chyba już tego końca świata nie będzie :tak:
 
reklama
ja przynajmniej nie muszę odpowiadać na pytanie o to gdzie idziemy na Sylwestra;-) dobre i to, a teraz nie mogę się doczekać jak wrócę do domu, do szczęścia brakuje mi tylko obecności mojej córeczki, bardzo za nią tęsknie
 
dziewuszki wpadam Wam zlozyc zyczenia ->Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym i przyjaciol
wink2.gif
.

Ja juz wyspana czekam az M wstanie i ruszamy w droge kierunek Polska
biggrin.gif
 
emka.. ja nie ogarnełam chałupy, nic nie zrobiłam... szyki popsuła mi choroba córki.... ale dzis bigos ugotowałam i jestem dumna... bo zjadłam troche, zapiłam cola i sie ostał....

a poza tym znow mam lenia w dupce....
 
mysiak a mi migrena zmarnowała pół dnia cholera,a tak dobrze mi szło...mam ogarniętą tylko sypialnie heheh a gdzie reszta...Kurde nie wiem czy to możliwe tak wcześnie ale czuje dziwne rzeczy w brzuchu...
Bigos gotowałam wczoraj do północy,dzisiaj już patrzeć na niego nie mogę:(
Wylecz małą choróbkę i nie zaraź się od niej.
 
hej babolki!!!

Bujda z tym koncem swiata!! myslalam, ze mnie sprzatanie ominie a tu dooopa. Jutro zagonie eMa, bo sie cholernie mecze, niech cos chlop zrobi.
My na sylwka idziemy do takiej gospody, tancow co prawda nie bedzie, ale zarelko pychotka!

Melduje, ze dzis bylismy na usg i mala wazy 1460 g i ma 40 cm. :-)
 
reklama
Do góry