reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Ja tez mam syf, ale czekam do soboty. Jak w piatek bedzie koniec swiata to co sie bede wysilac :-D:-D:-D A jak sie nie skonczy to zagonie eMa :-)
 
reklama
witam.

my na wigilie jedziemy najpierw do mojej mamy i siostry pozniej do tesciow,a w 1 dz.sw.do dziadkow wszystkich,bo w 2 dz.sw.robimy u nas obiad i rodzicow zapraszamy.

zjola fajna sukienka.bombeczka lubie takie i bez ramiaczek...a gdzie idziecie? mysiak i jak mamarin pomaga widze:-)? mymieszkamy na 4p wiec tez mialam zadyszke juz na parterze:-D. emka no ty mozesz nie miec sil-wskazane,ale twoj mensz??????????????????

ja tez mam tylko okna pomyte...reszta w sobote,a konca swiata byc nie moze,bo ja mam keczup do 2013 roku wazny:-D:-D.
 
Kitka to juz teraz legalnie mozesz smigac po watku dla 30-tek, jak ten czas zapiernicza:shocked2: dopiero co z wrazenia zamiadt jesc w McDonalds to pisalam na forum...a tu juz tuz tuz koncowke widac:-)
Najszczersze gratki kochanie:*
 
reklama
no proszę-wszystkie tylko o gotowaniu kapuchy,a ja ciągle na Mazurach siedzę:-(Dobrze chociaż,że mama nas przygarnie na wigilię,bo chyba byśmy tylko rybę zżarli (akurat tych na Mazurach pełno;-))
zjola siunia fajna,co więcej u ciebie?Remoncik skończony?
gatto i worek na ziemniaki może być seksowny,zwłaszcza ten siatkowy;-)
 
Do góry