reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Dziewczyny musiałam dzisiaj jechać do sklepu i zrobić zakupy na bigos...Dałam radę nie rzygać przy mięsnym,chociaż była chwila załamki jak kobita podsunęła mi pod nos boczek i pyta: Pani a taki może być,ładny,nie?? Heheheh myślałam,że padnę,chyba nawet zielona się zrobiłam.Resztę już pokazywała zza szybki;))Przy kasie kolejna załamka: pytam kasjerki czy dobrą kapustę kwaszoną mają,a ona otwiera całe pudło i mówi: prosze spróbować,polecam... Ło matko całą drogę powrotną wiukałam od tych zapachów:(
O rety i jeszcze dzisiaj gotowanie...może przeżyje;)))
Buziaki kochane:))))))))
 
reklama
Witam:-)
Ziola sukienka bardzo ładna, ja też mam skromną czarną:tak:
Gatto gratuluję 30:-)
Ja wigilię mam u rodziców więc pomogę mamie w przygotowaniach, pierogów nie lepię bo kupiłam od mamy koleżanki która lepi je zawodowo i są pyszne:tak: Mam nadzieję, że jutrzejszy koniec świata nie wypali bo mam wigilię w pracy i chce się dobrze bawić:-)
Pozdrawiam, was wszystkie gorąco!
 
Myszko podobno wieczorem:baffled:

Ja juz bigos zrobilam, dzis go jeszcze raz podgrzeje i doprawie ewentualnie i moze cos zamroze. Nie pasuje mi ten koniec swiata, bo mam w planie zrobic schaba pieczonego. Ciasto sobie zostawie na poniedzialek, bedzie swiezsze, a moj idzie i tak do pracy, to sie bede nudzic.
Wigilie robie dla nas 2ki tylko, wiec nie bede jakos bardzo wymyslac, pierogi mam zamrozone, co mi mama zrobila, jakis barszcz z uszkami zapodam i rybe. Wiecej pewnie i tak bysmy nie zjedli.

Madzia baw sie dobrze!!!!!!!! Koniec swiata szybciej zleci w milej atmosferze:)
 
Cześć dziewczyny:) Co tak cicho pracusie?Właśnie pije kawkę (słabą) bo mi głowa chce odpaść...ja pierd...akurat jak wzięłam się mozolnie za porządki:((((
 
reklama
Emka - bidoku Ty... u mnie porządki to chyba dopiero jutro będą uskuteczniane, no chyba że dzisiaj dostanę jakiegoś mega powera. byłam na zakupach, trochę połaziłam po sklepach, kilka prezentów kupiłam, po czym zostałam wezwana do domu bo mąż nie mógł córuni uspokoić. czyli na razie jest córeczka mamusi a nie tatusia :-p
 
Do góry