reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
chyba wszyscy sa tacy sami. Nasz serdeczny kolega mowi, ze chlop robi jedna rzecz na raz i w dodatku zle :-D:-D cos w tym jest :)
 
witajcie.

wpadam na chwilke w miedzy czasie przy swiatecznych porzadkach.u nas juz prawie posprzatane,dzielimy sie obowiazkami na pol wiec jakos idzie.mnie na same swieta rozbolal zab:wściekła/y:mecze sie okrutnie,ale co zrobic...dzis sobota...pocieszam sie tym,ze sa tabletki przeciwbolowe.w pon mam nadzieje,ze dostane sie do dentysty mimo,ze wigilia.
przy okazji chcialam wam zlozyc zyczenia swiateczne,bo nie wiem czy uda mi sie zajrzec na forum do poniedzialku,a jesli nawet to nie wiem czy bede miala czas cos naskrobac.

Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

wy kochane wiecie czego wam najbardziej zycze.zafasolkowanym latwego,przyjemnego rozwiazania i tulenia swojego najwiekszego skarbu.tym starajacym sie aby te staranka nie trwały wiecznie i zebyscie mogly doczekac sie swiat ze swoim małym cudem.tym co juz swoje skarby maja aby nic nie zaklocilo wam tego pieknego czasu jakim sa swieta z najblizyszymi.zdrowa dla pociech.

zyczy karolka:-).
 
Wesołych Świąt Kochane

wpadam szybciuto z zyczeniami, u mnie szpital w domu,grypa niestety.
dzis upieklam sernik z brzoskwiniami, snikers i murzynka,jeszcze mam w planach zrobic makówki i pierogi dzisiaj a reszta jutro jak wroce z pracy okolo 11.30. Nie wiem jak wytrzymam w pracy z goraczka,bo niestety ale co zbije to pojawia sie znowu. Duzo zdrowka zycze i nie przejedzcie sie paaaaaaaaaaaaa
 
Slonca moje, radosnych swiat wam zycze!!
Aby kazda ze staraczek doczekala sie upragnionych II, miala nudna ciaze i lagodny porod. Ciezarowki, zeby mniej wymiotowaly a wiecej cieszyly sie tym cudnym stanem i urodzily jak najmniej bolesnie!


Wesolych Swiat kochane!!!!

Ps. Uwaga na jemiole!!
 
slonka wpadam dzis na momencik z pytaniem: czy ktoras z was ma dostep do kropli sab simplex na kolki??? na allegro juz nie ma.patrzylam.pytam,bo 2 dni temu mala miala 2 h kolke...wogole ma dwa razy dziennie.slyszalam,ze te krople sa bardzo dobre,ale mozna je kupic tylko w niemczech...:baffled::-(.
 
reklama
Do góry