reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Wy mi tu nie gadać o tym końcu świata! Po to się męczę ,żeby nic z tego nie mieć w przyszłym roku?;)
gatto nie ma takiej opcji,żebym wytrzymała z tą ekipą na trzeźwo!!!Dość hałaśliwe i rozpite towarzycho-bynajmniej faceci,a kobitki gadają jak nakręcone-to nie na moje nerwy i brak sił.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez nie bardzo mi pasuje ten koniec swiata, bo juz sobie bigos zaplanowalam robic i w piatek mam usg o 17, to chcialabym przezyc. No i chcialabym poznac moje dziecko na zewnatrz brzucha:tak:
 
ktoś tu mowił o braku cycków... ja moge i 3 rozmiary oddac...

Pozarłam ciasto... dzis nawet zjadłam kiełbase duszoną z cebulą... pawia nie było i oby to sie nie zmieniło...

emka ja na sylwestra tez domówke robie... sama z moim dzieckiem i R bedzie dochodzacy, bo sobie bedzie zarabiac jako kierowca rozwożący gości po imprezie....

Jejq wy tak sprzatacie a ja mam syf jak cholera.. licze na to ze moj R mi pomoze... inaczej na swieta nie przyjmuje żadnych gości....
 
mysiak ja też mam mega syf:(A chciałam znajomych zaprosić na kawkę w ostatni dzień świąt...Jak nie ogarne tej masakry to ze wstydu nikogo do chaty nie wpuszczę...Gdybym miała choc troche siły do cholery:((( Też jesteś taka zasapana?Trzy razy się schyle,przejde 100 metrów i już ledwo zipię,jak staruszka jakaś,zero kondycji...
 
emka ja codziennie łaze do przedszkola 4x 20 minut.... a dzis jeszcze przełaziłam 45min ze sklepu do pracy i potem jeszcze z autobusu na drugi autobus.... moj R mowi ze zmienił mi sie juz oddech no i sił, chęci do wszystkiego mi brakuje...a wogole to ostatnio mam klopot by do "ludzi" wyjsc... swieta tez mnie nie ciesza... jakas taka dupowata jestem hyhy
dodam jeszcze włażenie na 3 pietro kilka razy dziennie...wtedy mam zadyszke hahha
 
reklama
zjola to chociaż masz okna czyste,a ja nic;( Coś wymyślę może;)Nogą upchne gimele w szafie i zrobie prowizoryczny porządeczek;)))))
 
Do góry