reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

ja sie ciesze jak glupia bo polowa ciazy a ja mam tylko +5,5kg z Tomkiem w pierwsze dwa miesiace mialam plus 8kg, a skonczylo sie na prawie 30 :-D po Sarze zostalo mi 10kg, wiec teraz sie ciesze jak diabli moze do 100 nie dojde ;-)

uwielbiam fasolke po bretonsku zwlaszcza z lowicza mmmmniammmm, ale tu kosztuje 3,59 za sloik a ja mam taki sloik na sniadanko :-D
 
reklama
myszka2829... ja by całego słoika nie wciagneła.. zjadam tak 1/3 bo wiecej nie wcisne... a jak wcisne to wyleci spowrotem :)

ja w sumie gruba jestem to sie ciesze, ze duzo nie przybieram, martwi mnie jednak moj totalny brak apetytu.... bo naprawde niewiele jem...
dzis np zjadłam tej fasolki troszke (prawie poł słoika) , poł kromki chleba, 2 paluszki rybne i poł ziemniaka. na kolacje pewnie wcisne poł kromki chleba albo opije sie mlekiem... i to na tyle..... wiecej nie jestem w stanie przełknąć...
 
[FONT=&quot]Anulka [/FONT]to czemu wyszłaś od fryzjera skoro nie byłaś zadowolona z efektu?Moja fryzjerka też mi raz zrobiła jaśniejsze niż chciałam to zaraz poprawiła.Coś takiego jak reklamacja obowiązuje również fryzjerów
[FONT=&quot]bett,karola[/FONT] ja tez z tych "przewrażliwionych",więc nie wiem jakbym zniosła takie obcałowywanie mojego dziecia,ale z drugiej strony trudno odmówić babciom takiej drobnej przyjemności jak cmoknięcie wnusi.My Polacy już tacy "wylewni" jesteśmy.Pamiętam jak dziwiłam się będąc w Niemczech,że tamte babcie nie przytulają i nie całują swoich wnucząt (przynajmniej te,które poznałam).To takie "zimne". Poza tym wydaje mi się,że o wiele gorsze jest oblizywanie smoczka przez mamusie i dawanie do buzi dziecku,a przecież widzi się to na okrągło...
 
Anty to prawda Niemcy sa dosc oszczedni na wszystkim i wszedzie oszczedzaja...z wylewnoscia uczuc rowniez. Mnie to sie noz w kieszeni otwiera jak widze takie mamuski idze i zre chipsy, a dziecko za nia i nawet jednego nie dostanie...
Dobrze, ze ten moj nie jest taki choc i tak chodzi za mna i swiatlo gasi:-D ale moja forma oszczednosci pradu i tak lepiej sie sprawdzila :-D i dostalismy nadplaty akurat przed swietami az 450:-)
 
odebrałam wyniki biochemii krwi (z badań prenatalnych) test pappa i wolne betahcg - wyszły super :) ryzyko po tych badaniach jeszcze spadło :)
wszystko wygląda na to , że zdrowy maluch nam rośnie :)
 
myszka z moich obserwacji o "oszczędności" Niemców można by doktorat napisać jak nic;-)Zwłaszcza starszego pokolenia.Ja też nie jestem za tym żeby wyrzucać pieniądze w błoto,ale ich pojmowanie oszczędności czasami wywoływało u mnie politowanie.Bo jak nazwać to,że babka mając hektary sadów,w których mnóstwo pięknych jabłek gniło na ziemi wybierając jedno dla siebie brała zawsze nadgnite albo z robalem?Albo szkoda jej było zjeść kilka truskawek,bo przecież można je sprzedać...Szkoda gadać...
czarna cieszę się razem z tobą:-Doby tak do końca&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
czarna ja też kilka dni temu odebrałam ten wynik i wszytko jest super:)))) Niestety nie załapałam się z wiekiem na NFZ i musiałam zapłacić aż 350zł:((( W tej cenie było dłuuugie usg i własnie badanie z krwi.
No to niech nam zdrowo rosna te smyki:)
Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Do góry