reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

karola, no to super, widocznie potrzebował czasu aby dojrzeć do tego i pewnie się bał kruchości takiej malutkiej istotki. Ważne, że teraz jest ok:-):-)
 
reklama
Czarna - jestem ale sił kompletnie na pisanie nie mam. W pracy zajob w domu też (wczoraj mamie w kuchni sufit malowałam, żeby mi się nie nudziło), przeszłam kolejną @ i jestem po owu ale co z tego, kiedy znowu nie zaskakuję. Mam żal do tego gina, że nie dał mi ostatnim razem tych zastrzyków, tylko znowu czekamy na kolejną okazję, która może nie nadejść, bo po zabiegu znowu mogę mieć zrosty i tak w kółko. Podczytuję was czasem i cieszę się, że u was wszystko idzie do przodu.

Bużka babki dla wszystkich, trzymam za was kciuki.
 
emka w sumie to nic ciekawego.Zima na całego,a my ciągle na Mazurach.Na szczęście już w czwartek jedziemy do domciu i chyba zostaniemy w nim do Nowego Roku,albo dłużej ;-).Już się cieszę na chwile błogiego lenistwa...choć wcześniej czeka nas całe wariactwo związane z przyspieszonymi przygotowaniami... A jak tam pawiki?Ustały czy tylko przestałaś się żalić?
karola dobrze,że się chłop ogarnął;-)
 
anty żale się dalej;))) Co mi innego pozostało jak dolegliwości nie mijają:((((
No to faktycznie długo zostaniecie w domku...podziwiam,że tak długo jesteście poza nim,ale co tam,ważne,że razem:)
Mnie też raczej czekają ekspresowe przygotowania do Świąt,bo zupełnie nie mam mocy,żeby zabrać się za wszystko wcześniej:( Ockne się za tydzień i będę równocześnie sprzątać,gotować i wymiotować;(((
 
witam sie niedzielnie.

u nas cieplo,ale deszczowo...bylismy wczoraj ogladac mieszkanie.niestety nic z tego.lokum nawet niezle,ale nie wiadomo na jak dlugo mogli bysmy sie tam wprowadzic.facet mieszka z dziadkiem i jak on umrze sprzedaje jego mieszkanie i wprowadza sie do tego co chce aktualnie wynajac,wiec kicha.dziadek moze pozyc 5 lat,a moze pozyc miesiac wiec same rozumiecie...szukamy dalej...

wogole dzis jestem nie do zycia...mala poszla nam spac wczoraj o 19ej:szok:.o 21ej obudzila sie na jedzenie,zjadla na spiku i spala dalej.niestety o 1ej w nocy obudzila ja moja zajeb....sasiadka...:wściekła/y:...no i od tej pory mala drzemala,ale co chwila sie wybudzala,wypluwala smoczka,za chwile znowu chciala i koniec koncow o 2ej juz oczka jak talarki:confused2:...na szczescie okolo 4ej udalo sie ja uspic i do 7ej jeszcze pospalismy...generalnie boli mnie glowa,kreci mi sie w glowie i mam oczy na zapalkach...

dziewczyny wstawiam linki odnosnie ciuszkow po Ali jakby ktoras byla zainteresowana.

Paczka ciuszków dla dziewczynki 70 sztuk. 0-3msc. rozm.56/62. Pabianice • Tablica.pl

Paczka ciuszków dla dziewczynki 94sztuki. 0-3 msc. 56/62 Pabianice • Tablica.pl

milej niedzieli
 
witajcie ja tak szybko zadam wam pytanko; czy ktoras z was dawala swojemu dziecku kaszke nestle sinlac???? dla alergikow???? pytam,bo my od tyg mamy problem z ala gdyz nie chce jesc nutramigenu za cholere.jak widzi butelke to dostaje histerii,placze,wyrywa mi sie itd.mleko smierdzi tak,ze mozna torsji dostac to nie dziwie sie,ze nie chce jesc.wyczytalam na necie,ze moge podawac jej juz 21go konczy 4 msc,a ta kaszka jest od 4msc wlasnie,ta kaszke.pytam czy ktoras z was uzywala,bo nie wiem jak mam jej podawac.na opakowaniu jest napisane,ze nie wolno mieszac jej z mlekiem tylko podawac sama,ale wyczytalam na forach,ze kobitki mieszaja w roznych proporcjach takze z zalecen swoich pediatrow wlasnie jak maluchy sa na specjalnych mlekach.musze jej mieszac,bo tak to je mi mleko.do tej pory zjadala mi po 80ml,czasem awet po 60,70ml wciaz byla glodna,a jak zblizala sie pora karmienia to jak tylko widziala butle to krzyk...wczoraj maz pojechal i kupil ta kaszke.na 130-150ml wsypalam 4 lyzeczki nutramigenu + 1 kaszki.wciagla odrazu 115ml,a dzis w nocy nawet 140ml wiec smak juz jest lepszy.to jest kaszka bezglutenowa,dla dzieci ze skaza i nietolerancja laktozy.jesli ktoras z was uzywala prosze o pomoc.

a i dodam,ze dzis zadryndam do pediatry sie umowic zobaczymy jak zareaguje na to,ze wprowadzilam malej sama kaszke.no,ale kurde jak bylismy ostatnio to sama nie miala pomyslu czemu mala nie chce jesc i powiedziala,ze od stycznia wprowadzamy juz słoiczki.mozna byloby terazmale przed swietami nie bedziemy kombinowac...teraz ala je chetniej niz samo mleko.mam nadzieje,ze mnie nie ochrzani przeciez krzywdy zrobic jej nie chce.poprostu nie chce zeby zaczela leciec z wagi,a i tak jak bylismy ostatnio to lekarka mowila,ze przybrala 300gr przez 2 tyg,ze nie jest zle,ale mogloby byc lepiej i,ze widac,ze cos sie dzieje,bo wczesniej przez 2 tyg przybrala 500gr no to jest roznica...ehhh...ciekawe kiedy mnie przyjmie tzn nas...
 
Karola, co prawda nie mam doświadczenia z sinlac'iem, ale powiem tak - skoro na małą taka zmiana działa pozytywnie to chyba jest wszystko ok. Po prostu obserwuj dziecko jak zareaguje na tę modyfikację - kupki, brzuszek. Skoro to jest jedyny sposób na to, żeby wmusić w nią nutramigen, który pić musi to niech tak będzie. I pozostaje mieć nadzieję, że nadal będzie się nabierać na to, że przy jednej łyżeczce kaszki to mleko wcale nie jest takie be ;-) Jak będzie jadła więcej innych rzeczy to wtedy będziesz coś dalej kombinować, a może wyjdzie tak, że z czasem przyzwyczai się do smrodliwości nutramigenu i stopniowo stopniowo będziesz mogła dawać coraz mniej kaszki.
Tak jak pisałam sinlacu nie dawałam, ale jakoś na początku wprowadziłam kleik ryżowy i kukurydziany, robiony na gęsto na mleku i podawany łyżeczką.
 
reklama
just dziekuje.nio ze skora nic sie nie dzieje,a brzuszek...hmmm...no mala ma kolki i nie sa one czestsze odkad dostaje kaszke.nabierac sie daje wiec to sie liczy.anulka ja zabiegana nie jestem:-p.co u ciebie?
 
Do góry