reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

HILFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam dzis u fryzjera,chcialam z blondu miec jasny braz a wyszly mi ciemne jak nie wiem co wiec ryczedo poduszki az sie dlawie ,i po ... mi to bylo?????????????

Kwiatuszku to jest jakas paranoja! co to za babsztyl gupi!
 
reklama
emka nie mam dla ciebie dobrych wieści... heftam od czasu do czasu... mdli mnie juz nie codziennie, ale tak z 5 dni w tyg.... nie nastawiaj sie na zniknięcie całkowite mdłosci... ja ostatnio toleruje bułki z masłem i nic wiecej.... chociaz nie wiem dlaczego ale od wczoraj chce mi sie mleka....
 
Anulka idz do fryca i poloz balejaz albo pasemka i nie rycz mala, zmiany sa wskazane:-)Bett ja dzis od rana wrobilam sobie, ze brzuch mi sie opuscil i po poludniu polecialam do gina, bo do tego czulam uciski na dole brzucha...ktg dobre, zadnych skurczy, dziec poraz kolejny okopal sprzet;-) zmierzyl mi ginek szyjke i z 4,4cm zrobilo sie 5cm, wiec tez wszystko dobrze. Lekarz sie smial ze jestem pani panik, ale mam przychodzic na kontrole kiedy tylko bede czula niepokoj. Uwielbiam tego doktora;-)
 
Myszko to faktycznie nieźle sie nakręcasz...albo tak polubiłaś tego doktorka;-)
Gatto masz racje,kolorowe dodatki i pokój jak z katalogu dziecięcego:)))Mi sie bardzo podobaja białe mebelki,dlatego zawsze chciałam do pokoju dzięciecego ciemniejszy kolor ścian...pewnie ze sto razy zmienie zdanie;)
Anulka nie rycz,ja nie lubie chodzic po fryzjerach,bo tyle razy się nacięłam,ze szok.kiedys przez prawie rok schodziłam z ciemnego brązu,ale stopniowo,pasemkami.Jak juz miałam odpowiednio jasne,zamarzył mi sie ciepły rudawo-miodowy kolor i poszłam do drogerii...pomyliłam farby i znowu wyszły ciemne!Ryczałam tydzień.
Mysiak bóg zapłac za pocieszenie:-D No nic..dalej bede zdychac i ryczeć...
 
Emka im blizej 29tc tym mam wieksze schizy...ale co zrobic, on tam ma za kazda wizyte kase z ubezpieczalni, a ja spokoj na jakis tydzien wiec calkiem niezla symbioza;-)
Wspolczuje rzyganka jak Cie to pocieszy to u Ciebie pewnie beda powoli ustepowac, a u mnie zgaga sie nasila z kazdym dniem i wszystko dziala na chwile tylko.
Dziec sie wscieka od ktg, nie wiem czemu ale strasznie sie irytuje i protestuje jak sie cos na brzuch zaklada, a jak uciekalo spod nasluchu...a za chwile lup i mikrofon trzeszczal:-D
 
Karola - dokarmiam ją mlekiem Nan Pro 1, bo takim ją dokarmiali w szpitalu i nie chciałam jej zmieniać. jak ktoś ją bierze na ręcę to jeszcze pół biedy ale mnie strasznie wkurza jak np. moja teściowa ją całuje... kurde, to jest malutkie dziecko i naprawdę nie potrzebuje cudzych zarazków. a może ja przesadzam?

Mysiak - gratuluję siusioka!!!

Anulka - to co ten fryzjer jakiś niepoważny? rozumiem, że w domu może wyjść inny odcień ale jak idziesz do fryzjera to raczej z nastawieniem że zrobi Ci taki kolor na jaki się umawiacie, zwłaszcza że zmiana nie była jakaś drastyczna?!

Myszko - dobrze że masz takiego wyrozumiałego lekarza i że okazało się że wszystko jest w porządku. mój gin też w końcu machnął ręką na moje częste wizyty u niego, bo stwierdził że baby mu na głowę wchodzą i że i tak zrobię jak zechcę

Emka - moja Tusia ma w pokoju białe mebelki i jestem bardzo zadowolona. co do koloru ścian to 2 ściany są kremowe, a 2 lawendowe i bardzo mi się podoba jak wyglądają białe mebelki na tle lawendowych ścian



ehhh myślałam że dzisiaj trochę pośpię, ale Tuśka od 6.30 marudziła i dopiero po 9 zasnęła. udało mi się zjeść śniadanie (cud!!!) i właśnie chciałam się wykąpać ale sąsiad nam nad głowami wierci i mała się co chwilkę budzi :wściekła/y:
 
bett nie jestes przewrazliwiona.nawet nam nasza pediatra ostatnio powiedziala zebysmy nikomu nie pozwalali calowac malej po rekach,bo ona teraz wciaz wklada raczki do buzi,a wiadomo kazdy w gebie ma zarazki...moja tesciowa ma nawyk calowaniai dotykania jej dloni...juz nawet tesc jej w nd powiedzial,ze ma tak nie robic...jakos sie opamietala,ale czuje,ze jak pojedziemy do dziadkow-tesciowej rodzicow to tam babka tez ma taki nawyk:wściekła/y:...a to babsko jest takie,ze cokolwiek jej powiesz to ona wie lepiej i ma cie za idiotke przewrazliwiona,bo ona troje dzieci wychowala i wie lepiej niz 25letnia gowniara...:wściekła/y:tylko,ze jak mala zachoruje to nikt nam nie da na leki...co do spania to nie przejmuj sie.moja dzidka codziennie znowu budzi sie ok4,5ej...owszem usypia ok 7,8 nio,ale mnie sie nawet nie oplaca klasc,bo mam za duzo do zrobienia w domu.teraz tez usnela po zabawie.troche ja zmeczylam.

kurde mała wysypuje juz na polikach:wściekła/y:...wyglada jakby wrocila z nie wiem jak dlugiego spaceru na mrozie...a balsam dopiero dzis wysyłaja:wściekła/y:...
 
heloł babeczki

emka.. ja rycze codziennie z bezsilnosci, moj R mowi ze juz nie wyrabia zmoimi humorami, ale musi dac rade hahaha
A my tez musimy dac rade, bo kto jak kto jak nie MY??

myszka te schizy nas nigdy nie opuszczą...


Mi chłop dał dzis pospac do 9 a sam wstal z Asią o 7,30.
Teraz musze sie zabrac za kuchnie, ogarnąć wyprane ciuchy i wyprac kolejne dwie pralki bo góra brudów urosła,....
 
Karola - dzięki za pocieszenie, mi też się wydaje że to nie jest ok, nawet ja staram się jej nie całować po rączkach. mój małżonek oczywiście nie widzi problemu więc to na mnie spadnie przykry obowiązek powiedzenia teściowej że sobie tego nie życzę - ojjj będzie foch... a Ty też się nie daj i jak pojedziecie to dziadków, to jasno powiedz że sobie tego nie życzysz. też mam ciągle coś w domu do zrobienia, w ciąży dużo leżałam i jakoś wszystko funkcjonowało a teraz ciągle latam po mieszkaniu i coś robię. a pralka to mi się wydaje że cały czas chodzi. mam nadzieję, że szybko dostaniesz przesyłkę :tak:
 
reklama
HILFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam dzis u fryzjera,chcialam z blondu miec jasny braz a wyszly mi ciemne jak nie wiem co wiec ryczedo poduszki az sie dlawie ,i po ... mi to bylo?????????????

Kwiatuszku to jest jakaś paranoja! co to za babsztyl gupi!
Anulka pamiętaj, że nałożony ciemny kolor na rozjaśniane włosy się wypłukuje bo farba się nie trzyma na włosach pozbawionych pigmentu. Więc się nie denerwuj i myj włosy codziennie szamponem przeciwłupieżowym, to powinno pomóc wypłukiwać kolor :) Mnie wyszły fioletowe po pierwszym nałożeniu brązu na blond :p na szczęście po miesiącu miałam już ciemny blond a po 3 kolor pozostał tylko na odrostach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry