reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć;-) chciałam Wam napisac jak tam po wizycie. A więc wszystko w porządku. Mała wg USG jest większa o tydzień a zawsze była mniejsza o 1 dzień. Lekarz mnie zmartwił bo powiedział że mogę być nosicielką paciorkowca. Bo jak robiłam 1 wymaz wyszedł mi paciorkowiec i jakaś tam inna poważna bakteria. Dostałam na tą bakterie lekarstwo i w kontrolnym posiewie już mi paciorkowca nie pokazało, ale jak gin powiedział "lubi się nawracać", więc modle się tylko żeby wszystko było dobrze.
Pozdrawiam:tak:
 
reklama
kwiatuszku ciesze sie,ze z mala wszystko dobrze.co do paciorkowca to dobrze,ze juz go nie ma.a to czy wroci to nie wiadomo.narazie sie tym nie zamartwiaj.

a ja mam ostatnio humor do bani,wciaz zle sie czuje,boli mnie glowa,albo kreci mi sie w glowie,jestem wciaz strasznie zmeczona,nawet jak pospie w nocy,bo mala budzi sie tylko raz na jedzenie ok 24ej,w dzien tez uda mi sie zdrzemnac to i tak zle sie czuje.wlosy wypadaja mi garsciami,wszedzie ich pelno.musze chyba wybrac sie do lekarza...

z innych nowinek u mnie to tak,ze od 10go stycznia bedziemy mieszkac juz w innym mieszkaniu najprawdopodobniej.sasiadka o ktorej kiedys wam pisalam,ze mieszka za sciana i glosno sie zachowuje przegiela pale...przed wczoraj po 21ej znowu zaczela głosni rozmawiac przez tel,bluznic jak to ma w zwyczaju itd.nie dosc,ze kilka minut wczesniej udalo nam sie uspic mala to oczywiscie w momencie sie obudzila jak ja uslyszala.poszlam wiec do niej i grzecznie pogadalam jak czlowiek z czlowiekiem itd...powedziala,ze przeprasza,ze nie zdawala sobie sprawy z tego ze tak slychac wszystko itd.powiedziala,ze wieczorami bedzie szla do innego pokoju rozmawiac zeby nie budzic nam ali.nastepnego wieczora slyszymy jak rozmawia przez tel za sciana,ze cale zycie harowala na mieszkanie i,ze nie bedzie jej nikt zwracal uwagi i takie tam...rozmawialam z nasza dziewczyna od ktorej wynajmujemy,uprzedzilam,ze napewno sasiadka bedzie chciala z nia porozmawiac.zmartwila sie,bo nie chce zebysmy sie wyprowadzali,ale z drugiej strony nie moze tam tej opierdzielic,bo to mieszkanie nie jest jej wlasnoscia tylko spoldzielcze,a sasiadka moglaby ja podpierdzielic ze wynajmuje...generalnie dzis maz w pracy dowiedzial sie,ze pewien chlopaszek ma na wynajecie mieszkanie wiec w sobote jedziemy obejrzec.

a oto moja pyzunia:

13122012510.jpg



13122012506.jpg
 

Załączniki

  • 13122012508.jpg
    13122012508.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 20
karola!! czy ktoś ma Ci nakopać do d**y?:tak::tak: Nie ma się co zastanawiać tylko marsz do lekarza! Niech Ci da skierowanie na morfologię i porządnie zbada. Kochana, nie ma żartów!!!
A jeśli chodzi o mieszkanie, to jeśli tylko będziecie mieli okazję zmienić na lepsze, to czemu nie? Choć przeprowadzka pewnie będzie ciężka, my także wynajmujemy mieszkanie, raz, rok temu się przeprowadzaliśmy, cała operacja trwała prawie 3 dni:baffled:

Alusia jak zwykle cudna!! Jakie ma śliczne czarne włoski, po Tobie:-)
 
emka,kwiatuszek &&&&&&&&&& za pozostałe tygodnie,aby dalej wszystko tak dobrze szło
karola matita ma rację-marsz do lekarza!;-)Mam nadzieję,że to tylko zimowe osłabienie,ale lepiej dmuchać na zimne.Sąsiadka wredna... Z resztą często narzekałaś na to mieszkanie,więc może faktycznie powinniście spróbować wynająć inne?Choć nikt nie da gwarancji,że tam będzie lepiej...
 
anty a co u Ciebie?
karola migiem do lekarza,porobisz podstawowe badania i może coś się wyjaśni.Nie zwlekaj.Co do sąsiadki to niestety podejrzewam ,że nic nie zdziałasz,nie możesz jej zakazać hałasowania przed 22,przed ciszą nocną. Niestety to są uroki mieszkania w bloku.Tobie przeszkadzają jej głośne rozmowy,a jej może przeszkadzać płacz Ali.
Jak mieszkałam w bloku to sąsiadom przeszkadzał mój szczekający pies,a mi jako bezdzietnej ich wrzeszczące i biegające dzieci,czy kąpiele o 2 w nocy.Jeśli macie okazję to zmieńcie lokum,może tam będzie Wam o wiele lepiej:)))
 
dziekuje kochane...jutro jedziemy obejrzec mieszkanie.zobaczymy.a do lekarza nawet ostatnio bylam zapisana,poszlam,ale jej nie bylo:wściekła/y:...moze na przyszly tydzien sie umowie tylko maz musi miec grafik z tej dodatkowej roboty.
 
reklama
matita,a dziekuje,ze pytasz.tak duzo lepiej,juz nie moge narzekac:tak:.zajmuje sie mala,przewija,nosi,bawi sie z nia...bardzo ja kocha,w ogien wskoczylby za nia.wogole chodzi dumny,bo kazdy mowi,ze jest do niego podobna:tak:.
 
Do góry