reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Karola &&&&&
Ja wczoraj byłam u teściowej na imnieninach i pytałam o tego chłopczyka ktoremu wychowawczyni nie chciała dać prezent. I wyobraźcie sobie że nie dała mu tego prezentu!!! Całą noc przed mikołajem przepłakał, ale koleżanka teściowej przyszła na te mikołajki. I moja teściowa nic sie nie czaiła i na całe gardło opowiadała wszystkim że nie dostał prezentu. W końcu inna kobieta która miała prezenty dla innej grupy podeszła i zapytała o co chodzi. Wytłumaczyły jej wszystko, podeszła do wychowawczyni wyśmiała się jej w twarz i dała paczkę temu chłopczykowi, chociaż miała ją dla innych osób. Paranoja.....
 
Myszko - dziękuję że pytasz, Martusia ma się dobrze, niestety moje cycki jej nie wystarczają i musiałam zacząć ją dokarmiać mm. od kiedy zaczęłam ją dokarmiać, to jest trochę spokojniejsza, więcej śpi, trochę mniej płacze, mniej wisi na cycku i potrafi zasnąć sama w łóżeczku - wcześniej tylko przy cycku usypiała. szkoda mi że muszę ją dokarmiać, ale po pierwsze nie chce głodzić dziecka a po drugie nie chcę siebie zupełnie wykończyć, bo zanim zaczęłam ją dokarmiać to wisiała na mnie po kilka godzin dziennie żeby się najeść, a ja po całym dniu jej płaczu i wiszenia na cycku byłam nie do życia. co do tego jak się czuję w nowej roli to bardzo dobrze, mąż się śmieje że już mam instynkt mamuśki i nie chcę się z nikim córką dzielić - ja mu odpowiadam że to nie jest zabawka żebym się nią z kimś dzieliła (oprócz niego oczywiście). fajnie, że mogliście zwiedzić szpital - ja po takiej wycieczce się uspokoiłam i inaczej nastawiłam do porodu jak już przynajmniej wiedziałam gdzie on się odbędzie. a Ty jak się czujesz? suwaczek pędzi jak szalony :tak::tak::tak:

Karola - trzymam kciuki za komisję &&&&&&&&&&&&&
 
dziewczynki my juz po...decyzja za 2 tyg,ale sadze,ze przyznaja pieniazki.najpierw byl wywiad na co mala uczulona,ile wydajemy na leki,na kosmetyki itd,jakie to leki,jakie kosmetyki,pod opieka jakich poradni jest itd...obejrzeli papiery,spisali co trzeba,obejrzeli mala,zgodnie twierdzac,ze ewidentnie alergiczka i atopik i na tym koniec.kazali czekac na decyzje.mam nadzieje,ze sie udalo.dziekujemy za kciuki:tak:.


kwiatuszku tak mi szkoda tego chlopca...dobrze zachowala sie tam ta kobitka.brawa dla niej.jak sie czujesz? bett wiem,ze ci zal,ze musialas wprowadzic mm,ale widzisz poprawe,a to juz duzo.mnie tez baaaaaaaaaaardzo bolalo,ze nie moglam alusi karmic swoim mlekiem,ale co poradzic? zgadzam sie,ze dzieckiem nie nalezy sie dzielic-tylko z mezem,ale ja o swoja krolewne jestem mega zazdrosna jak ktos z rodziny bierze ja na rece...odrazu mam wrazenie,ze jej zle:sorry2:...my matki juz tak mamy.;-) takie nasze zboczenie.a czym mala karmisz?
 
Heloł a ja tak poo krótce.... dzis wizytowałam.. pisałam juz na cpp,a el napisze jeszcze tu... prawdopodobnie mam dzidaka z jajami, lekarz powiedział ze tak na 70% bo jajca czasami potrafią odpadac i zostaje dziura po jajach.. hyhhy
Ja dalej -6,5kg na wadze, lekarz zaniepokojony, ale coz poradzic jak mi brak apetytu?? wciskam w siebie ile dam rade, ale duzo rady nie daje...
schizy mam dzis mniejsze po wizytach, mam nadzieje ze ryczec nie bede... bo wczoraj poł wieczora przeryczałam...


karola.. trzymam kciuki za decyzje, moze akurat coś przyznają...

Przepraszam, nie ogarniam do konca, doczytam innym razem bo głowa boli ze az strach....kolejna z przyjemnosci ciężarnych mnei dopadla i tyle...
 
Hej dziewczynki:) Czytam dzien w dzień ale sily na pisanie brak:( Która mi tu obiecywała,ze niedługo skończą się te cholerne dolegliwości???!!!;) Własnie jem sucha bułke bo nic innego przez gardło nie chce przejsc:((
Mysiak a u Ciebie juz lepiej?Mijają wymioty i mdlości? Cieszę się,że juniorek zdrowo się rozwija:)
Karola i tak podziwiam Cie za cierpliwość,ale co zrobić...rodziny od strony męża sie nie wybiera...tylko dostaje w pakiecie;)
Gatto jak się czujesz?Patrze i nie wierzę jak Twój suwaczek mknie:)
Zjolka,Anulka co u Was???Buziaki
 
Hej Emka slonce!! Bidoku ty jeden ty:-:)-( suchy chleb jak kon musisz jesc. Ladnie ci bejbik daje w kosc..... Ja mam lenia:-D:-D nic mi sie nie chce i wobec tego nic nie robie:-D:-D a co sie bede!
 
Gatto no widzisz co mam za los;( Jak nie urok to sr... Święta lada chwila a ja nie mam nawet mocy chaty ogarnąć,przywleke w ten syf choinke i gotowe;))))
Widziałam posta,ze pomalutku wyprawke szykujesz:) Jaki kolor bedzie miał pokój gattinki?
 
reklama
Gatto no widzisz co mam za los;( Jak nie urok to sr... Święta lada chwila a ja nie mam nawet mocy chaty ogarnąć,przywleke w ten syf choinke i gotowe;))))
Widziałam posta,ze pomalutku wyprawke szykujesz:) Jaki kolor bedzie miał pokój gattinki?
Pokoj ma kolor bialy, bo tak zostal pomalowany jak wprowadzilismy sie, a Gattinki jeszcze w drodze nie bylo. Dodam rozne kolorowe dodatki i tez bedzie ok mysle:tak:
 
Do góry