reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

hej,hej
Nie wiem czy ja się zaliczam do "starych" czy "nowych";-) (wiekiem pewnie do starych,duchem do nowych:-)),ale też staram się być na bieżąco,jak mi tylko czas pozwala...

Super,że u brzuchatek same dobre wieści,yupiiijaaaaa!!!
aniunnia pewnie trudno się postawić takiemu słodkiemu terroryście....
karola cudna rodzinka
magdalena nie miałabym nic przeciwko takiemu Mikołajowi;-)
gatto słusznie prawisz,nowego kręgosłupa nie kupisz-łóżeczko i owszem:-)
plenitude &&&&&&&&&&&& za porządny przyrost bety.Czyżbyś była na zwolnieniu,że możesz się wylegiwać do 10.30? Ja jutro wreszcie błogo poleniu****ję;-)

zdrówka wszystkim życzę
 
reklama
Kochane nie chorowac mi tu:no: Mysiak zdrowiej szybko,czarna nie daj się zarazic.
Gatto
udanego masz teścia;-)Tylko rok...:-D Czasami niektórzy chca dobrze,myslą,że zrobili nam mega przysługę a tu dupa wychodzi i jak tu teraz im to delikatnie oznajmić...
Ja mam podobnie z moim tatą,jest bardzo kochany,duzo nam pomaga jesli chodzi o jakies prace remontowe itd,ale długo z nim walczyłam,żeby sam bez mojej wiedzy nie kupował mi czegos do domu,jakis mebli,dupereli czy nawet płytek czy paneli...Każdy ma inny gust,inne kolory sie podobają,inne klimaty...cięzko tak to zgrac,a ludzie "starszej daty" to juz bardzo "urokliwe "pomysły miewaja:-D
karola mała ma cudne włoski,wiadomo,ze po mamie:) w przyszlości tata zbankrutuje na fryzjera;)
anulka,zjolka,angel mega buziaki:))
plenitude juz nie moge sie doczekac twojej ginkowizytacji:)))))

Juz od jakiegos czasu obserwuję,ze na cpp jest troche zmian...myslę,że dawno ,bynajmniej od czarnego sierpnia nie było tam tak smutno,chyba dlatego duzo dziewczyn poznikalo...tak jak ja,ale musiałam troche od tego odsapnac.
 
hej:-))))
CZARNA nie daj sie chorobsku , cieplutko sie ubieraj ,
MYSIAK a ty zdrowiej szybciutko.
GATTO ja bym powiedziala wprost ze chce miec inne lozeczko , bo jest za niskie ci sie nie podoba i ze to twoje pierwsze dziecko i chcesz sama zadecydowac.
EMUS slonce zgadzam sie z toba ze pokolenie starsze ma inne podejscie do pewnych spraw do przedmiotow rowniez.moja mama ostatnio kupila mlodemu pizamke , totalna masakra za 36zl, jako ze nie potrafie inaczej powiedzialam co mysle wiec ona to oddala i ojechalismy do sklepu i w reserved kupilam w promocji za 31 bawelniana z motywem z simpsonow czyli dla nastolatka super.mama kiedys tez chciala urzadzic mi mieszkanie ale teraz juz wie ze nie warto bo ja nie potrafie robic dobrej miny do zlej gry.ja tez mam wiekszosc rzeczy z ikea a wiem ze starszym sie to nie podoba, i tu sie pojawia konflikt pokolen.
 
anty a ja trzymam za przyrost Twojej bety, wiesz co mam na myśli &&&&;-) dziś mam wolne o L4 jeszcze nawet nie myślę:-D

emka boję się cholernie, cieszę się, że będziesz za mnie na nią czekać ;-) na cpp bardzo smutno się zrobiło gdy dołączyły do na tekla i katka, brak słów, tak wysokie ciąże.. to przypomniało mi sierpień.

anulka buziaki :-)
 
Ostatnia edycja:
haha gatto tescia zarty sie trzymaja nie ma co,a poziej cala rodzinka zrzuci ci sie na operacje kregoslupa.oczywiscie ze strony meza.my mamy z ikei lozeczko,ale jak mala zacznie siadac to kupujemy jej kojec.bezpieczniejszy niz lozeczko nawet jak na dolnym poziomie.anty2 ty to juz tes " staruszka":-).emka no nie jest juz tak jak bylo kiedys...ale co poradzic.taki watek...

moja krolewna dzis inne dziecko i doszlam czemu taka spokojna.wczoraj i dzis posmarowalam jej buzie probka LIPIKARU LA ROCHE,ktora dostalismy od lekarki.inne dziecko.buzia nie swedzi,nie piecze,dziecko sie nie drapie wiec i spokojne caly dzien spi,budzi sie tylko na papu i zabawe.posmieje sie,pogaworzy i idzie lulu.juz zamowilismy z allegro ten balsam.roznica pomiedzy netem,a apteka kolosalna.w aptece 200ml. prawie 40zł,400ml.-80zł:szok:.na allegro 200ml-33zł,400ml-49zł...nio i zamowilismy to 400ml na dluzej starczy,bo na pleckach tez pojawily jej sie plamki:-(.mam nadzieje,ze bedzie jej pomagac,OILLAN sie nie sprawdzil:no:,a do dupci moze uzywac tylko nivea na odparzenia hipoalergiczny albo alantan plus-ceny zblizone 14zł i 11zł,reszta ja uczula:szok::no:...

dzis na nk kuzynka meza wrzucila zdjecia z chrztu swojego syna-starszy od Ali o 7dni.ona jest najwspanialsza i wszyscy powinni sie na niej wzorowac wg meza dziadkow.wszystko przez to,ze zlapala goscia przy kasie i zyje na poziomie-dwoje dzieci,dom,dwa auta i 6tys.wyplaty na msc...u nas wiadomo...moj maz po przejsciu na 1 zmiane 1000zł nio i mamy kredyt,ktory splacamy za tescia niestety...alkocholik i tyle,a moj maz kiedys wzial na siebie i dupa...nio i wg dziadkow my jestesmy ci gorsi,nie powinnimy miec dziecka,bo nas nie stac,wynajmujemy mieszkanie,a to,ze Ala taka chorowita to przeze mnie,bo bralam mase lekow w ciazy i nie karmie jej piersia,a kuzynka karmi i jej dzieci sa zdrowe,duze itd...ciul,ze mala ma alergie na mleko i nietoleruje laktozy...nie wazne tego nikt nie zrozumie...ehhh...juz tyle bylo klotni...jeszcze do spotkania naszych dzieci tj jej malego z nasza nie doszlo,ale juz dzis wiem,ze bedzie porownywanie...zreszta kuzynka meza jest bardzo falszywa.kiedys chciala nas rozdzielic i naopowiadala dziewczynie swojego brata,ze on mi sie podoba,a ta zadrynala do mojego meza i wszystko mu powiedziala,a tam ta oczywiscie sie wyparla.zadzwonilam do niej z meeega awantura i jej nawtykalam porzadnie...ehhh jak mam tam na swieta jechac to szlag mnie trafia:wściekła/y:...jeszcze zdjecia beda porownywac,ze tam te ladniejsze,bo drozsze,w albumie,wiecej poz...no nas bylo stac tylko na 3 pozy...ale ma pamiatke tak czy siak.maz juz raz sie wkurzyl i powiedzial,ze nam nikt nie daje,sam musi na nas zarobic i nie zyczy sobie zbednych komentarzy i glupiegi porownywania...musialam sie wyzalic,bo juz mnie te;epie...
 
witam kobitki;-)

pleni-potwierdzam to co napisalas,na cpp zrobilo sie smutno.Ja po prostu nie moge czytac postow tekli,one sa takie smutne ryczec mi sie chce.Jak widze jej posta to go omijam nie czytam:no:,jakos nie umie,a niby taka twarda baba jestem.
karola-u nas to podobnie jest w sensie tym,ze ciagle nam mowia,ze my 2 auta mieszkanie chcemy kupic na wczasy latamy itd.Ale nie widza tego,ze ja wstaje o 4tej. rano jak mam dniowke,ze M ma dwie roboty.Ja by sie ryszyla do roboty to tez by miala,a nie wielce wymowka,ze ona malego wychowuje.Bo jak by dala go do przedszkola to by musiala isc do roboty.a jej widocznie sie nie chce:no:.

pierwsza @ po laparoskopii mam za soba.Jutro jedziemy na caly dzien na swiateczne zakupy,az sie ciesz:-):-).M dzisiaj pojechal na koncert z kolega z pracy i jego dziewczyna.Ja nie pojechalam bo to nie moje klimaty.Siedze w domku i sacze winko:tak::tak:.


Milego weekendu zycze wszystkim ;**
 
dulano tyle,ze oni maja kase,bo jej maz poprostu ma dobra robote i tyle.wczesniej pracowal tam gdzie moj maz,ale były zwolnienie grupowe i polecial.dopoki tam robil to moj maz tez byl wmiare ok w oczach dziadkow,teraz jak maz tej kuzynki wylecial i cudem udalo mu sie znalezc robote lepsza niz mial,niz ma moj maz to juz wszyscy sa gorsi-wszyscy znaczy my...nie znosze ich...wlasnie maz pojechal do nich zawiezc zdjecia z chrztu.my z Ala zostalysmy.

co do cpp fakt jest bardzo smutno...:-(...wogole jakos ostatnio znowu fatum ciazy nad tym watkiem...ale z drugiej strony nie umiem tam nie wchodzic,nie czytac i nie podnosic tych dziewczyn na duchu...przeciez jakis czas temu bylam jedna z nich,tez potrzebowalam pomocy,zrozumienia...
 
KAROLA ty sie nie przejmuj !kiedys moze sie wszystko odwrocic i was tez bedzie stac na wiecej, A NIE SZATA ZDOBI CZLOWIEKA!;poza tym taka mala uwaga ode mnie- pamietaj zeby zawsze chwalic swoje dziecko , nigdy nie narzekac przed takimi osobami ze malutka placze ze to ze tamto....po prostu pokaz ze sobie radzisz, ze dla was mala jest najwazniejsza na swiecie, ze jest najmadrzejsza, najpiekniejsza itp.wtedy inni tez tak na to patrza
karola ja prawie 13 lat temu bylam w sytuacji kiedy brakowalo na podstawowe potrzeby, potm przyszly tluste lata gdzie bylo mnie stac na wczasy 2 razy w roku, 2 samochody , zakupy w lepszych sklepach itp.teraz nadszedl czas normalnosci, czasem kasa jest czasem brakuje na cos , los jest przewrotny wiec i was kiedys bedzie stac na wiecej, a osoby ktore oceniaja kogos przez pryzmat pieniedzy sa po prostu DUCHOWO UBOGIE, zakompleksione i do doopy nie podobne hej!!:-D
 
reklama
Hej babolki, wczoraj zakupilismy lozeczko, haahaha, nowe!! Jak zlozymy i jakos sie zorganizuje z pokoikiem to wrzuce zdjecie, aczkolwiek to nie bedzie na dniach hihi.

Na cpp wchodze zadko, bo po prostu wypadlam z rytmu to raz, a po drugie boje sie najzwyczajniej w swiecie. Chyba tekla byla tez na starankach, ale wiecie my tam w wiekszosci zaciazone i troche smichy chichy se urzadzamy, bo wszystkim to pasuje, a chyba jej potrzeba bylo czegos innego. W kazdym razie fakt smutno sie zrobilo i wchodze rzadko niestety :(

Karola tak jak pisze Anulka! Nie pozwol, zeby twoje dziecko czy twoja rodzina byla gorsza. Mala zawsze chwal i staraj sie zachowywac naturalnie. Jesli komus swieci po oczach wasze wynajete mieszkanie to powiedz, zeby sie swoim zajeli i tyle. Nie cierpie takich ludzi, ktorzy oceniaja po wysokosci wynagrodzania. Mozna miec mniej kasy, ale na pewno wiecej milosci i czulosci wobec najblizszych, a tego sie nie kupi nawet za miliardy.
 
Do góry