reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

nisiao o******* je bo się ze mnie nabijają,a Gattinkowa to już na maksa,bo napisała,że pewno nie umiem się nagrać:-D:-D:-D
Hmmm...zaraz mnie wykropkowali,to powiedzmy,że jest tam "daj im nagane" hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emka - a wykasowałaś już cześć wiadomości z twojej skrzynki co by pw móc do Cię pisać? Bo ja się nagłowiłam czemu to cholerstwo się wysłać nie chce a w końcu czytam, że ty masz skrzynkę zapchaną na maksa!
 
zjolka Ty jedyna ze mnie nie szydzisz,więc grzecznie Tobie odpowiem,że tak,że skrzynkę opróżniłam:-);-):-)
A inne te wredne babole lepiej niech mnie unikają,bo hormony mi nieźle szaleją,więc najpierw siebie w dupe ugryze a później im dupy poodgryzam;-):-D
 
Nie no dalej nie kumam ale z tym gryzieniem w dupę to mnie rozłożyłaś na łopatki. Dobrze, że sama w chacie jestem bo rżę jak głupia :-D:-D:-D.

A tak w ogóle to mam dzisiaj wolną chatę, łecheche :-D
 
zjolka Ty jedyna ze mnie nie szydzisz,więc grzecznie Tobie odpowiem,że tak,że skrzynkę opróżniłam:-);-):-)
A inne te wredne babole lepiej niech mnie unikają,bo hormony mi nieźle szaleją,więc najpierw siebie w dupe ugryze a później im dupy poodgryzam;-):-D

emka ja cię proszę brzuszek mnie boli od śmiechu:-D:-D:-D:-D

to nie ma seansu????:nerd::nerd:
 
reklama
Nie ma seansu bo abonamentu nie wykupiłyście:-p:-D:-D:-D

Zjola masz wolną chatę??To gdzie flaszeczka dla kumpel??Tak wirtualnie,bezalkoholowo za zdróweczko i sto lat sto lat i po imprezie;-) Nikt nie będzie przysypiał na kanapie,nikt nie ohaftuje kibelka-pełna kultura z nami:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry