reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Emeczko - no ty teraz uważaj na siebie, zachcianki muszą poczekać.

Angel - brodzik powiadasz :-D A ja może tradycyjnie w łóżku wyląduję :tak:. No wiesz mnie już cyfra nie pozwala :laugh2:
 
reklama
zjolka - Gratuluję!!!! To teraz trzymam kciuki za żyrandole i brodziki :tak:
emka - suwaczki dzisiaj śmigają ładnie :-)
czarna - chyba się nie spytałam, a jak małżonek zareagował? Dziewczyny już wiedzą? Będziesz dalej pracowała czy na l4 pójdziesz? Jak będziesz miała zachcianki czekoladowe to nie będziesz miałą problemu co nie ;-)
gatto - jak w lidlu zobaczyłam że będzie tydzień włoski to o Tobie przypomniałam :-)
 
Cześć babolki :)

Wczoraj skończyło się w łóżku :) Może coś z tego będzie? Dzisiaj już po bólu, więc jajka się zniosły, no zobaczymy.

Dzisiaj idę rozmawiać w sprawie pracy w szkole nauki jazdy, ni o oczywiście proszę was o kciuki w tej sprawie, bo wasze kciuki mają moc!

Emcia - widzę, że suwaczki zapindralają ;-)

Buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane:-) zjolka no trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& my też wczoraj działaliśmy ale nie widzę żadnego skoku....:-( podbrzusze pobolewa od kilku dni...ajjj nie wiem wszystko się pokićkało od czasu poronienia:no:
 
Do góry