reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
No dobrze, to może zapytam: co pijecie? Przecież tych bredni nie da się na trzeźwo wymyślić. Dodam, że ja rano kawkę, no a teraz Żubr oczywiście.
 
bett dobre!!!Nie słyszałam tego jeszcze:-D:-D:-D
zjola ja dzisiaj dwie kawki siurki,czyli trzy ziarenka na kubek wrzątku,do tego mleko:-D Teraz herbatka,a później na meczyk może lecha free z sokiem bo wieki nie piłam:tak:
 
W takim razie muszę skosztować takiego shake'a, bo widzę, że nieźle działa.
No a ja z tytułu wolnej chaty stawiam wirtualnego drinka z bieszczadzkiego bimberku z colą. Ja wiem, że na hasło bimber powiecie, że zwariowałam ale ten na prawdę jest wyśmienity i robiony z winogron.
 
łooo matko co ja czytam,piętą po uchu czy palcem od stopy do nosa? :-D
zjola rano żubr wieczorem kawka???kurde na odwrót przecież
oj emka emka no to siadły na Ciebie
 
Gdzie byłaś tak długo nisiao???Miałaś mnie bronić i je ustawić:-D
Zjola nie takie bimberki się smakowało;-):tak: No to chlup w ten "piękny" dziób:-D Nie wiem jak Wy ale ja juz zjolkowego kielonka przechyliłam:-D

A dzisiaj meczyk taki lokalny,że tak powiem;)) A z powodzi na narodowym to śmiałam się dwa dni:)))Co za poruta.
 
Ostatnia edycja:
Emka - w pierwszej ciąży na urlopie tak piłam - nie dość że bezalkoholowe to jeszcze z sokiem malinowym, małżonek nazywał to podwójną profanacją piwa :-D

Zjola - zdrówko! ding <odgłos stukających się kieliszków>

mój dobry humor głównie wynika z faktu, że zaszłam na chwilę do sklepu kupiłam sobie przeceniony sweter i dla małej czapkę, szalik i rękawiczki. dodatkowo była promocja że do każdego zakupu można wziąć coś z biżuterii za 1zł no to sobie wybrałam kolczyczki a jak poszłam do kasy to się mnie pani spytała czy ma mi to policzyć na jeden rachunek bo może policzyć na 4 i wtedy mogę sobie 4 rzeczy po złotówce dobrać :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry