reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Dziewczyny bo padnę!!!!Zaraz sama w d... sie ugryzę!!No nie wierzę,że znowu skopałam,co jest do cholery?? Suwaczek od Zjolki działa,ale ten drugi co wczoraj wstawiłam znowu nie liczy:wściekła/y::no::baffled: Chyba już konkretnie jestem ostatnio odmóżdżona:zawstydzona/y:
Buziaki dziewczyny:-)
 
reklama
Anastazja - buziaki dla Ciebie!

Zjola - kciuki za rozmowę &&&&&&&&&&&&&&

Angel - kciuki za jednego dzielnego żołnierzyka &&&&&&&&&&&&

Emka - chętnie bym to zobaczyła jak się w tą dupkę gryziesz :-D:-D:-D nagrasz?
 
Emka - masz zawaloną skrzynkę i nie mogę przesłać Ci na pw. Musisz coś z niej wywalić. W takim razie piszę tutaj.
[FONT=&quot]Emcia - no i mnie olśniło. W złe miejsce wklejasz to co kopiujesz. Ten kod musisz wkleić w okno a nie pod spodem tam gdzie jest napisane wklej kod obrazka, bo z tym obrazkiem to nie chodzi o suwaczek, tylko o obrazek w sygnaturce, taki ja mam np z tą motórzystką. Jak otworzy Ci się okno sygnatury, to tam wklej skopiowany kod. Pod spodem pod tym oknem jest zatwierdź albo podgląd. Możesz sobie dać najpierw podgląd, i zobaczysz jak to wygląda i czy wszystko gra a potem daj zatwierdź. Próbuj kochana a się nauczysz, na pewno :)[/FONT]
 
Emka - no to teraz już się nie wykręcisz. my z Gatto szykujemy już popcorn i czekamy na seans :tak: wiesz, że ciężarnym się nie odmawia, a już dwóm to w ogóle...
 
ja mam bujną wyobraźnię i co sobie wyobrażę Emeczkę próbującą się ugryźć w swój własny zadek to wybucham śmiechem. jakoś mi się tak to kojarzy z tymi pieskami ganiającymi za własnym ogonem :-D:-D:-D
 
O Wy pipki prześmiewne :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ja Wam dam popcorn i seans!!!
Zjola no nie....to ja już nie wiem sama,bo i tu i tu próbowałam wkleić:((( Zaraz się okaże co wywijam;)
A dzisiaj zrobiłam dobry uczynek,bo wybudowałam z mężem budę dla kotów na zimę,normalnie jak pałac;))))
 
reklama
ale Wy jesteście agentki :-Djak czytam to się śmieję sama do siebie :-) emka01,,o Wy pipki prześmiewne,Ja Wam dam popcorn i seans'' to się usmiałam z tego tekstu :)
Dobrze tu do Was wpaść ,bo się tak rozluźni przynajmniej
 
Do góry