reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
A wiecie co? Próbuję napisać na moim blogu jak wyglądała moja druga cześć egzaminu ale jak pęknę ze śmiechu to nie dokończę, no za boga chińskiego.
 
angel poczekaj podlicze...kredyt jeden+drugi+do tego jakies rachuneczki+mechanik,bo wspomaganie mi siada+cos tam na górkę= jakies milion pięćset sto dziewięćset:-D:-D:-D:-D I co?zatkało kakao???:-D:-D:-p
 
Ostatnia edycja:
słuchajcie to może być dobry interes a jak ja bym podrapała się dużym palcem od stopy po nosie,bo wiecie to nie lada wyczyń:-D:szok::-D:-D:-D to troszkę zarobię coooo?:confused::confused::confused: muszę to dzisiaj przemyśleć:tak:
 
A ja umiem założyć nogę za głowę:-D To po jaką cholerę ja ten kurs robiłam :confused:

Ale i tak największą sztuką jest postrzelić się samemu z łuku w plecy, bo nie napiszę, że w dupę przecież.
 
reklama
Do góry