reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
zjolka na brodzik??????????? a jak to niby jest?:eek::-D:-D nie powiem że mnie zaciekawiła...:-) czarna to supcio;-):-) nie chce nic mówić ale fludki zbieram.......:-D:-D:-D
 
Mój mnie kiedyś zaatakował, jak brodzik szorowałam :-D. Śmiałam się, że byliśmy zabezpieczenie, bo miałam na sobie gumowe rękawice uhuhu.
 
Mój mnie kiedyś zaatakował, jak brodzik szorowałam :-D. Śmiałam się, że byliśmy zabezpieczenie, bo miałam na sobie gumowe rękawice uhuhu.


nie mogę ze śmiechu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

kochana a ja mam głęboki brodzik mogę zrobić piankę i moczyć nóżki ,jednocześnie się poprzytulać a zawisnę na uchwycie od natrysku:-D:-Dooo i plan na wieczór gotowy natrysk solidny więc się nie urwie(chyba):eek:
 
Ostatnia edycja:
Emeczko - sorry ale ciebie chwilowo, powtarzam chwilowo, nie dotyczą. Ty już masz zasiane i nawet nie myśl o żyrandolu i brodziku :-D. To dopiero za 9 miesięcy z okładem. Teraz możecie stosować mniej wymyślne pozycje.

Angel - śmiej się, śmiej :-D. Wyobraź sobie jaką ja wtedy minę miałam :szok:. No mega zdziwko :szok:
 
Ja dzisiaj miałam takie kosmate sny,że ledwo wstałam heheheh to u mnie oznaka braków;)))) No no,może dzisiaj będzie powtórka;))))
 
Emcia - a co uszka dorabiacie? My też dzisiaj coś niecoś pomajstrujemy. W boku kłuje więc trzeba poprawkę zrobić, młodzież się wyeksmitowała do garażu… Hmmm tylko nie wiem czy dzisiaj żyrandol czy brodzik ...
 
Nie nie :-D:-D:-D Nic nie dorabiam,czekam na powtórkę snów:-D:-D:-D Póki lekarz nie powie,że nie ma przeciwwskazań to nie ma opcji...nie dam się:-D:-D:-D No a jak Ciebie kłuje to działaj:tak::tak::tak:
 
reklama
no zjolka mnie cos brzusio tez pobolewa więc dzisiaj działamy obie żeby tu dziewczynki mile zaskoczyć:-) to ja jednak spróbuje z tym brodzikiem zyrandol odpuszczę niech sobie wisi :-D:-D:-D
 
Do góry