reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Angel - dzięki że pytasz, moje samopoczucie zależy od dnia. jednego dnia nie mam siły ręką ruszyć, brakuje mi energii i strasznie mnie to wkurza, a innego udaje mi się trochę poruszać. co do przygotowań to wszystko już kupione, torba spakowana tylko muszę jeszcze poprasować połowę ubranek bo na razie zawalczyłam tylko z połową. ogólnie tak jak pisałam wyżej nie boję się jakoś bardzo porodu ale mam takiego małego nerwa przed jakimiś komplikacjami. a jak Twoje samopoczucie?
 
reklama
bett a tak jak co dzień użeram się z moim małym rozrabiakiem już taki jest mądry że wdaję się zemną w kłótnie:-D zawsze ściąga z łóżka poduszki jak się bawi i przynosi na moje łóżko i mówię do niego Alan wez te poduszki bo nie mogę posiedzieć i połóż na podłogę a on na to "mamo to ty nie wiesz że podłoga jest do chodzenia i nie mogą na niej leżeć poduszki tylko na łóżku!!!! szczęka mi czasem opada:szok::szok::-D:-D:-DA kolejny szkrabik no nie wiem kiedy się pojawi :-(jak widzisz zaczęłam mierzyć tempke i zobaczymy co z tego wyniknie:tak:Nie martw sie kochana na zapas będzie dobrze i bez żadnych komplikacji:-);-)
 
Hejka!

Już piszę, co u mnie :)
Przedwczoraj miałam monitoring, urosły dwa pęcherzyki, endo 9mm. Wczoraj test owu pozytywny, tak jak przewidywał ginek :) Wczoraj, jak trafnie już zauważyłyście - wisiałam na żyrandolu ;-) Dzisiaj mam owu, bo szarpie mnie nieźle w boku więc może z wczorajszymi żołnierzykami zmajstrujemy dziewczynkę.
A egzamin ...........................................................................................................................................................................................no cóż ................................................................................... ZDAŁAM !!! :-):-):-)

Buziaki dla wszystkich od instruktorki nauki jazdy :tak:
Milcze jak skala, tylko morda mi sie cieszy!

Angel moj pajac tez sie wykloca. Zwykle kiedy mu zwracam uwage ze znow sie wpakowal gdzie nie powinien, patrzy mi w oczy i zaczyna cos tam nawijac. Ew. buzka w podkowke i ryk, a jak tylko sie odwroce, ryk ustaje i dziecie pedzi eksplorowac zakazane rewiry - to sie chyba nazywa proba manipulacji.
 
Ostatnia edycja:
Angel - fajne są takie małe gagatki jak już właśnie wchodzą w dyskusje. tylko z tego co kojarzę z obcowania z takimi kilkulatkami to trzeba się uzbroić w dużo cierpliwości ;-):tak: temperatury nigdy nie mierzyłam, ale wydaje mi się że jeśli Cię to dodatkowo nie stresuje i nie spinasz się przez to, to na pewno jest to pożyteczne narzędzie obserwacji organizmu. przesyłam fluidki póki mam ~~~~~~~~~~ i trzymam mocno kciuki za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
:-D:-D:-D a Ty się jeszcze z tym suwaczkiem bawisz? ja widzę 2 suwaczki i chyba oba chodzą:confused:
ewentualnie możesz też podglądać swój suwaczek u siebie w profilu :-)
 
kłaczek mój Alan to wręcz ustami zawija 8 jak mu na coś nie pozwalamy :-D:-D:-D a dyskusję to on ma ojjj tak czasami aż w pięty idzie....:-Dbett narazie sie nie spinam przy tempce bo nie za bardzo wiem o co chodzi wiec mierze lajtowo:-D:-Dale jak zacznie sie nerwówka to zaprzestane:-Ddziekuje za fluidki biore ile sie da bo niby przed owulka jestem;-)
 
Kłaczku - no mnie się też gęba cieszy i gdyby mi jeszcze rok temu ktoś powiedział, co ja w tym roku nawyprawiam, to bym mu w czoło popukała :-D
 
zjolcia dzisiaj ja mam zamiar wisieć na żyrandolu :-D:-D:-Dtylko tak sie troszkę obawiam bo jest nowy i strasznie mi się podoba.Więc jak taki pączuś jak ja się na nim zawiesi to po nim:szok::-Dpewnie nie zdążyłabym przyjąć pozy na nietoperza bo leżałabym już na podłodze :tak::-D
 
reklama
Do góry