reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Kochana ale ja jestem baaardzo kurna cierpliwa wiec najbardziej zalezy mi aby dziewczynki ktore jeszcze nie slyszaly z ust dzieciątka MAMO!!! doczekaly swojego cudu.Ja mam czas, przyjdzie i pora na mnie Kochana!

Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ale wiesz,że w kupie raźniej;)) Raz ja puściłabym pawika,raz Ty;) W między czasie Czarna opisywałaby nam swoje śniadanie np.dżem z ogórkiem kiszonym;)))
 
Hejka!

Już piszę, co u mnie :)
Przedwczoraj miałam monitoring, urosły dwa pęcherzyki, endo 9mm. Wczoraj test owu pozytywny, tak jak przewidywał ginek :) Wczoraj, jak trafnie już zauważyłyście - wisiałam na żyrandolu ;-) Dzisiaj mam owu, bo szarpie mnie nieźle w boku więc może z wczorajszymi żołnierzykami zmajstrujemy dziewczynkę.
A egzamin ...........................................................................................................................................................................................no cóż ................................................................................... ZDAŁAM !!! :-):-):-)

Buziaki dla wszystkich od instruktorki nauki jazdy :tak:
 
Witam kochane!!!!!!!!

zjolka no to jak wisiałaś na nietoperza to dziewuszkę jak nic...:-D:-Dtrzymam bardzo mocno za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& anulka no że kurka nigdy nie mogę trafić jak jesteś:confused: ajjj bo wpadasz jak bomba i zostaje tylko pył...:-D:-D:-Dbuziaki:*
emka hello????????????gdzie jesteś?:-) czarna jak się czujesz?;-)bett hejka jak samopoczucie?jak przygotowania na przyjęcie małej Martusi?
 
Zjolka gratulki:)))Wiedziałam,że zdasz!!! A za fasoleczkę to tak mocno trzymam kciuki,że szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
angel jestem jestem kochana,ale musze nadal walczyć z suwaczkiem heheh bo znowu coś w nim skopałam:( Zjolka,Czarna i Gatto dawały mi instrukcje jak poprawnie go wstawić a ja nadal jak taka dupa nie potrafię:crazy:
 
reklama
Zjolka i ten kod bb dałąś radę skopiowac?Może mam coś źle w ustawieniach jakiś zapisanych,że tego bb nie mogę zrobić,wychodzi,że jest błędny,ale ten url na dole daję radę ,tylko,że nie liczy...
 
Do góry