reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Gatto no nadal źle wklejam suwaczek:-D:szok::baffled: dzisiaj rano znowu mi nie doliczyło dnia,więc starym sposobem wstawiłam aktualny,ale jutro znowu mam się w to bawić?:wściekła/y: Gamoń ze mnie jak nic:-D:-D:-D

Kłaczek a właśnie tak było,że zostałaś wyśledzona na 40-stkach i dano nam cynka:-)
 
reklama
Czarna a gdzie wpisuje się datę? Jeszcze gdzieś trzeba oprócz tej przy tworzeniu suwaczka??Chyba nie...Ja od dupy strony jakoś go widocznie kopiuje:(
Jak pójde do lekarza to pewnie usłyszę,że ciąża jest młodsza niż powinna jesli chodzi o liczenie od miesiączki.
 
Zaraz poszperam i zobaczę suwaki .
Ja też się tego boję , że za wcześnie pójdę , a z drugiej strony chce wiedzieć co z lekami.
A do Anulki to ja mam nr tel :cool2:

A Zjola to miała egzamin dziś , a wczoraj monitoring i nigdzie nie widzę wpisu żadnego , zero wieści
pewnie zdała albo wisi na żyrandolu;)
 
Ostatnia edycja:
Ja leki łykam,bo mi z sierpnia zostały.Lekarz kazał łykać Acard profilaktycznie i jak nie przyjdzie @ zacząć brać duphaston 2 razy dziennie. Sądzę,że u mnie będzie młodsza ciąża i,że wszystko później jakoś się zapłodniło,owulka przesunęła,bo w 26 dc beta wyszła zerowa,a w dniu @ miałam ledwo widoczną drugą kreskę na teście. Ta sierpniowa ciąża też była mniejsza,z bliźniakami też był taki manewr.

No właśnie!Zjola miała egzam dzisiaj,do tego wizyta u ginka!!!A gdzie jakieś relacje?? Lepiej,żeby faktycznie te nogi na żyrandolu wisiały,innego wyjaśnienia nie przyjmuję;)
A egzamin bankowo zdany-zdolna bestyjka to jest:)))))

Czarna choć raz na dwa tyg napisz eskę do Anulki,żeby wpadła i hasło rzuciła,że wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:
wpisałam jedną datę tylko OM , kod BBcode skopiowałam w miejscu ustawienia sygnatury , zapisz i jest , zobaczę jutro czy idzie do przodu .
Ja mam to samo , leki zlecone w razie braku @ . Dupek 2x1 , kwas foliowy i nic pozatym . Nie wiem , czy to wystarczy . Brzuch mnie pobolewał , a teraz już nic .
U mnie wg wykresu zapłodnienie albo 13dc albo 18dc , to tydzień różnicy też , w 28dc , słabsza kreska a później już mocniejsza.
 
No w końcu Emeczko ty moja Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kochane życzę Wam z całego serducha takich zdrowych urwisków za 8 miechów !!!!Monia i emka trzymajcie sie kochane!!!


Gattinkowa pani jak sie ma?

Bett ?ona cos teraz ma nie?

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ło Matko Anulka zawitała:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ale Cię teraz mocno ściskam!!!!!!!!!!!!!!
A co do ciąży to my z Czarną szukamy dalszych par,więc Ciebie to też nie ominie!!!

Gattinkowa mała rośnie zdrowo,już 21 tc:))))
Bett niedługo przywita maleństwo na świecie:)))

A co u Ciebie??????
 
Ostatnia edycja:
Do góry