reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Angel jak zmierzysz pozniej o godzine to powinnas odjac 0.1 stopnia, jesli godzine wczesniej to dodac. Taka niby regula (ale pol godziny w te czy tamta strone nie robi roznicy)
 
reklama
Gatto a właśnie,że bym chciała przeskoczyć całą ciążę ,chciałabym już mieć suwaczek z konkretną cyferką:) A tak to tylko teraz stresy,pewnie jakieś dolegliwości zawitają niedługo...
nisiao póki co czuję się jakby nigdy nic...ale wiem ,że u mnie to chwilowe,bo akcje zaczynaja mi się zawsze troszkę później.

Czarujmy,czarujmy dziewczyny,pokażmy cholernemu sierpniowi,że dajemy radę i tym razem wszystkim się uda:))))
 
gatto dziękuję za odpowiedz w sumie masz rację nie będę nic odjemować tak czy siak tempka jest niska więc są nadzieję:-)emka jak najbardziej jestem za:-)nisiao pewnie spróbuj zawsze jakiś trop na owulkę jest a jak się nie mierzy to tylko śluzem można się sugerować:tak:
 
Ostatnia edycja:
akurat ten sluz to ja u siebie zauważyłam zawsze...nawet ostatnio był taki z nitkami krwi,uznałam że to pewnie świadczy o bardzo bliskiej owulacji o czym tutaj na forum się upewniłam :) pytając Was no i w sumie to jeszcze zrobilam test owulacujny i wyszło mi wyraźnie dwie drubachne krechy.te testy swoją droga też są pomocne
 
Elka - nie mam pojęcia. jakiś czas temu ją wywoływałam na cpp, ale się nie odezwała. a patrzyłaś może czy na innych wątkach się udziela?
 
reklama
Do góry