reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Hejka Laski

Anulka witaj dobrze ze wkoncu sie odezwalas, zapraszamy czesciej;-)Zjola no to calkiem fajny metraz nie za duzo nie za malo tak w sam raz...Czarna racja ale jak trza to trza &&&&&&& aby wasze wysilki nie poszly na marne;-)
 
reklama
O w dupe!!Ale żeście sobie pożartowały na mój temat....:wściekła/y::szok:Kibel przepcha,tak??? Gattinkowa jak tylko odezwiesz się po porodzie to pakuje się,lecę do Ciebie zasadzić Ci małego kopa w tyłek:tak::tak::tak:Zjolka jak mnie zaprosisz na tydzień i załatwisz mi jakiegoś mega przystojnego pomocnika to płytki masz położone migiem;-):-D Co do szlifierki to właśnie dzisiaj wykańczałam moją pewną budowlę;-)Poszło gładko,udźwignęłam dziadostwo i nawet nie spadłam z drabiny:-) Taczką nie lubię nic przewozić bo zawsze coś źle w niej poukładam i jadę później zygzakiem,bo mnie znosi:-D O czymś jeszcze zapomniałam?? I znowu powtarzam: wielka szkoda,że moje dziwaczne adhd i ciągły ruch nie zamieniają się w utratę wagi!!!:wściekła/y::no: ło matko ja juz wyglądam jak w 4 miesiącu:(((
Poza tym dziewczynki jestem w trakcie ...no wiecie...heheh,więc za dobrych kilka dnniiii jade zrobić betę.

Anulka Ty jedyna mnie nie sponiewierałaś;-)Bardzo tutaj za Toba tęsknimy,ale ja wiem,że o nas myslisz:tak:My o Tobie też!!!

Mimo wszystko pipki niegodziwe śle buziaki:)))));-)
 
Hej Zjolka a leci Kochanienka staramy sie z całych sił o potomka poza tym codzienność dom praca, praca dom...udało mi sie w koncu zrobić prawko, wczoraj odebralam i pierwsza jazdę mam juz za soba. W poniedziałek idę do gina zobaczymy co powie pewno badania zleci trza bedzie troche kaski wydać ale nic To jak trzeba To trzeba dodam ze doktorek zupełnie nowy nie bylam jeszcze u niego więc To dodatkowo mnie ciut stresuje To by bylo z grubsza na tyle;) pozdrawiam Cie Kochana gorąco i trzymam za Was kciuki:*
 
E tam Emka, wiem, ze masz poczucie humoru to sobie pozwolilam:tak: w zamian mozesz sobie pozartowac na moj temat i zgadzam sie nawet na tego kopa hahaha, jak sie boisz wsiasc do samolotu hahahahah:-D:-D
 
Emeczko - a gdzież ja bym cię chciała sponiewierać, ach gdzież by tam gdzież :-( Gatto powiedziała, ze uwielbiasz remonty, więc podchwyciłam temat a co do przystojnego pomocnika, to z marszu mogę dostarczyć dwudziestolatka - szczupły, 186 cm wzrostu, długie rzęsy, podobno przystojny i bardzo wesoły i kontaktowy. Reflektujesz?

Elka - to super, ze prawko zrobiłaś!!! I jak się jeździ? Ja jeszcze jedno podejście mam na instruktora, zawaliłam trzecią część egzaminu, niestety.

Gatto - Emka Ci tego kopa sprzeda na piechotę, albo ja ją motórkiem podwiozę ;-)
 
Anniunia - ło matko, jakie śliczności!!!!!!!!!!!!!!!
Co do szwu, to niestety ciągną i ulga jest dopiero wtedy jak je zdejmą. Musisz się jakoś przemęczyć. Pozdrowionka
 
reklama
Do góry