reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Angel no caly czas dzialamy...mierzylam tempke, kupilam nawet testy owu ale wytrzymalam tylko jeden cykl...bardzo mnie to wszystko nakrecalo i jak przyszedl @ to bardzo to przezylam a i J wykorzystywalam jak maszynki do robienia dzieci i nie podobalo mi sie to:zawstydzona/y:dlatego od tego cyklu nie mierze tempki i testow tez nie bede robila(;-))a z przytulank bede czerpala pelnymi garsciami bliskosc i milosc swojego meza:tak:
 
reklama
gatto dzięki na pewno się nie dam mam największy skarb na świecie synka i kochanego meża razem mozemy gory przenośić:-) a reszta sie potoczy tak czy siak:tak:....elka skad ja to znam tez juz dałam w zeszlym cyklu na luz i powiem ci ze rzadko sie kochalismy porownac do tego co bylo wczesniej.I bylam bym lekko w szoku ze sie udalo.Zobaczymy jesli nie to dalej spotanicznie a nie jak roboty ktore musza odwalic roobtę:-D
dziewczyny a co z anulka???
 
Gatto , fajnie że już czujesz ruchy , ja to najbardziej lubię w ciąży :) A mój wykres , hmmm sama nie wiem , był ból owu , a teraz juz nic się nie dzieje , moze owu rzeczywiście wtedy była
Elka , powodzenia w staraniach
Angel , @ nie ma to musisz jeszcze czekać

Anulka to już sobie nas chyba zupełnie odpuściła :crazy:
 
Hejka moje miłe :)

Widzę, że coś się ruszyło w interesie :)

Ja to praktycznie się nie staram. Dzisiaj odbieram wynik bety a w piątek do gina. Zobaczymy, czy torbiel krwotoczna się wchłonęła. Jak wszystko będzie ok to działamy ale bez kalendarzyka, testów i innych pierdół. Nie mam już na to siły.

Anulka, Madzia do raportu!
 
dobry podwieczór ;-)
wzięłam wczoraj na noc paracetamol i dzisiaj czuję się dużo lepiej. dodatkowo wczoraj przez cały dzień miałam twardy brzuch i trochę się zaczęłam stresować zbliżającym się porodem, na szczęście dzisiaj jest już w porządku, ale postanowiłam powoli zacząć pakować torbę do szpitala
 
Hejka

Czarna dzieki i wzajemnie, a czy Twoj chlop to jeszcze dycha tak go 4 razy pod rzad uzywac;-)godne podziwu:tak:Zjolka &&&&&& za wizyte zeby ta wstretna torbiel poszla w pi.du:wściekła/y:bett tylko spokojnie, nie stresuj sie napewno bedzie ok:tak:
 
Kurcze Bett ja to zlecialo, pamietam jak zaczelam pisac na bb to ty jakos bylas w 8tc, a teraz zaczynasz pakowac torbe do szpitala...czas leci i ani sie obejrzymy bedziesz trzymac bejbika w ramionach!!
 
reklama
dzięki dziewczyny, staram się nie stresować bo wiem że jak się coś zacznie dziać to i tak nic na to nie poradzę a moje nerwy mogą tylko i wyłącznie przyspieszyć poród. po prostu żeby się dodatkowo nie stresować wolę mieć już przygotowane kilka rzeczy na ewentualną wycieczkę do szpitala. a tak w ogóle to dopiero teraz zaczyna to do mnie docierać i być coraz bardziej realne :szok: chyba sobie nie zdawałam do końca sprawy z tego że ten dystans który miałam do tej ciąży na jej początku ciągle był we mnie

Gatto - oj pędzą te suwaczki, pędzą. teraz Ci się może wydawać że masz jeszcze dużo czasu ale ani się obejrzysz jak będziesz swoją torbę pakować
 
Do góry