reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
kto was/nas zamknie??

ja troche odpoczywam od BB...

Czarna jaki masz ladny wykresik, i owulka byla! Oby cos z tego wyszlo za 9 miechow:-D &&&&&&&&&&&&&&

Gdzie reszta??

Aaaaa mialam wam napisac, ze Gattino sie zaczal ruszac, hihi, laskotki takie mi funduje :)
 
gatto to super:-) piękne uczucie prawda:tak:dziewczyny u mnie znowu pewnie beda nici brzuch zaczal mnie dzisiaj promieniowac,klucia jakies,uciski pewnie idzie @.......:-(elka a jak u ciebie staranka?
 
gatto chciałabym aby to była ciąża tylko mi zawsze wiatr w oczy wieje:-D:-Djak narazie nic nie ma no zobaczymy czy się pojawi.
 
Angel nie mowie ci nawet jaki my mamy gowniany rok.....ciagle pod gorke, ale trzeba byc pozytywnie nastawionym, to duzo pomaga, przynajmniej psychicznie!
 
reklama
gatto to fakt kazdy musi sie z czyms borykać....staram sie myslec pozytywnie ale czasem to mam wszystkiego dosc jak sie wali to na raz.Ale u ciebie w tym roku zamieszkał gattolinek a to najpiękniejsze.Nie da się kupić...
 
Ostatnia edycja:
Do góry