reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Zjola - to Ty w delegacji byłaś :tak:Trzymam kciuki za wizytę&&&&&&&&&&&&&&&&&
no mnie M zaskoczył bez ogumienia ostatnio w owulkę i teraz czekam na @ tarczycę już zbadałam i czekam czy @ przyjdzie czy nie... o to jest pytanie.Mój M odwalił w ogóle bo ja go chciałam zepchnąć ,a on nie nada i koniec potem wprawdzie założył gumkę ,ale wszystkie wiemy jakie to zabezpieczenie jest jak sobie wcześniej pozwolił troszkę.
 
reklama
My co roku wyjeżdżamy z naszymi podopiecznymi na wycieczkę. Wszyscy myślą, że to wakacje ale tak naprawdę to ciężka praca. Mam w grupie takiego gapcia, że z oka spuścić nie mogę na chwilę. Muszę pilnować żeby mi pod samochód nie wpadła, ubrała się, umyła i pomóc w sklepie, jak chce sobie coś kupić, bo się na pieniążkach nie zna itp itd. Dobrze, że pogoda dopisała, chociaż musieliśmy się nieźle nagimnastykować żeby im czas zapełnić, bo to była mała mieścina - Piwniczna, a z nimi w górki raczej nie da się pójść. Trzeba było chodniki szlifować, tak że mam sporo kilometrów na koncie. No al udało się ruiny zamku zobaczyć w Rytrze i przejść pagórkami do centrum i zaliczyliśmy wycieczkę objazdową po okolicy i ognisko. Dobrze, że już jestem w domciu, ufffff. Gdyby była ładna pogoda na weekend, to bym się gdzieś na motórku kopnęła :tak:
 
No to się napracowałaś kochana , teraz się możesz zrelaksować przy BB :-Dno ja też bym chciała żeby pogoda dopisała bo u nas święto róży i letnia scena eski w weekend będzie ciekawe czy będą kamery?...
 
Ja w tym cyklu dopiero zaczęłam ,ale czarna chyba ma większą wprawę w mierzeniu Anulko , ja sobie mierzę tak od niechcenia nie to żebym się nakręcała niepotrzebnie:-Dchcę wiedzieć co w trawie piszczy ot co.
 
Anulka - dziękuję że pytasz, jak na tak zaawansowany tydzień czuję się całkiem w porządku. super sprawa z tą klasą o profilu dziennikarskim nawet nie wiedziałam że w gimnazjach są klasy profilowane, myślałam że to dopiero w liceum, no ale ja to jestem sprzed reformacji nauczania i o gimnazjach za dużo nie wiem, ale może to też wynika z faktu że jestem do nich negatywnie nastawiona i uważam ten pomysł za zupełnie nietrafiony. super, że badania w porządku, trzymam mocno kciuki za owocne staranka &&&&&&&&&&&&&&
Zjola - super, że już jesteś. powodzenia na wizycie :-)
 
reklama
Z Piwnicznej, mozna spokojnie podejsc do Suchej Doliny, zjola - fajny teren, a nieklopotliwy jesli chodzi o spacer w grupie, nawet ludzi z pewnymi problemami. I caly dzien z glowy. A z Rytra na Roztoke i w kierunku Przehyby, tam droga asfaltowa, spokojnie mozna spacerowac, sa miejsca gdzie mozna piknik urzadzic, posiedziec... Droga w lesie, przyjemnie...

Kurcze, zazdroszcze Ci mozliwosci bycia tam - tak dawno nie bylam na stokach Radziejowej, nie sluchalam swierkow i bukow na wietrze, szumu potoku plynacego wzdluz drogi, nie ogladalam promieni slonca igrajacych miedzy galeziami drzew, nie lazilam po szeleszczacych lisciach... Brakuje mi tego.
 
Do góry