reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Czarna - przykro mi ,ale pamiętaj już pisałam na cpp mi test wyszedł dopiero ze 3 dni po terminie @ więc wiesz...
Kłaczek - :-D:-D:-Drozwaliłaś mnie z tym palcem ja też lookam na swój śluz po ataku mojego M w owulkę ,ale na razie norma jak to zwykle przed @ tylko sutki piekielnie bolą i temperatura mi świruje raz niska raz wyższa nie wiem co jest grane.
 
Czarna, wiesz jak to jest? Dopoki nie latasz z podpacha w majtach, to jeszcze wszystko moze byc. Mnie przy Karolu ostatni pomiar tempki wyszedl spadek o 2 krechy to sobie dalam siana z mierzeniem i juz pokornie czekalam na @. Z reszta to byl w ogole cykl w wykresem do niczego nie podobnym, moze do Japonii po tsunami jedynie, wiec nie liczylam ze cokolwiek sie moglo zdarzyc, a tu taki bezowulacyjny lata mi po domu i wlasnie chyba zrobil JAKOSC bo mi to nie pachnie na kotka w kuwecie ani na naszego Air Wicka.
 
jestem... dzisiaj rozpoczęłam akcję pranie i strasznie dłuuuugo mi się zeszło na odcinaniu metek, oglądaniu ciuszków pod kątem co w jakiej temperaturze powinnam prać i dzieleniu kolorami. drugie pranie tłucze się w pralce a przede mną jeszcze 7... prasowanie zacznę uskuteczniać jak się trochę ochłodzi
a teraz sobie pazurki piłuję :-)
 
reklama
Do góry