reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Anulka-dzięki ,że pytasz , moje ft3 szwankuje niestety ponad normę jest bo aż 5 a poza tym tsh 2,15 nawet ładnie spadło , a ft4 w górnej granicy normy , 28 mam wizytę to pogadam o tym z lekarzem , a poza tym to mam też wizytę u mojego lekarza duszy 18tego zobaczymy co tam mi powie na temat staranek kiedy konkretnie mogę zacząć.
Trzymam za Was kciuki mocno , ja też mam deprechę jak jest jesień ciekawe jak zniosę przesilenie...
 
reklama
No właśnie od 1 września miałam nie palić ,ale były dożynki i dużo piwa i jakoś tak wyszło ,że zapaliłam :zawstydzona/y: opiłam się piwa M mnie dopadł bez ogumienia i teraz uszami przebieram ,że coś tam poleciało ,a właśnie ja mam takie pytanie w tym czymś co się u facetów wydziela przed wiecie czym to są plemniki?????????bo mój M ostatnim razem mnie zapylił metodą na wyskok i tak się zastanawiam....
wracając do fajek dziś próba nie palenia na razie mi dobrze idzie ,ale suwaczka jeszcze nie wstawiam.Staram się ani e fajka nie ciumkać ,ani fajek nie palić.
 
U każdego mężczyzny, przed osiągnięciem orgazmu i wytryskiem, pojawia się niewielka ilość płynu, który zawiera już plemniki. W terminologii medycznej określamy to zjawisko "kropelkowaniem". Niestety w tej "kropelce" wydzieliny zawarta jest już ilość plemników pozwalająca na zapłodnienie. Dlatego też zawsze istnieje ryzyko zapłodnienia i choć ryzyko niechcianej ciąży nie jest w takim wypadku zbyt duże, to jednak warto o tym pamiętać.

Skopiowałam to z innej strony, więc jednak cos tam moze sie zdarzyc, kurcze ja hektolitry mam wlane i nic :-D

Co do fajek - nie wierze w rzucanie na raty, to tzreba nagle i na gwałt!będe cie pilnować!wiesz jak smierdzi osoba ktora pali, masakra.

ja wczoraj do mojego po mizianiu mówię ze zajarałabym ale jakies zioło.:-D
 
Ostatnia edycja:
Anulka- to wyjaśnia dlaczego mnie M zapylił poprzednio stosunkiem przerywanym , to znaczy ,że teraz też mógł to zrobić o kurka:-Da dość długo to trwało więc cosik się mogło dostać on często popuszcza :zawstydzona/y:, no to szykujemy wyprawkę :-Dnie no żartuję oczywiście jak tylko się pokazałaś to mi się głupawka włączyła:-D
 
Kobietko smiech to zdrowie nie?na jesien sie przyda.

Idę warzyć obiad bo za chwilke dzieciak ze szkoly przylezie a papu nie ma , tzn;plan mam na zapiekanke z cukinia ,ziemniakiami i mielonym , no nic ide robic .
Kiedy masz termin @???
 
Termin mam 17 września dopiero jak wtedy @ nie będzie to zatestuję wtedy , no ba pewnie ,że śmiech to zdrowie śmiejmy się ile wlezie:)to miłego pichcenia ja też uciekam do garów dziś kurczak w śmietanie i ziemniaczki.
 
Anulka , bardzo bym chciała teraz zaskoczyć , Was również ale jeszcze trzeba poczekać tydzień
a nie chcesz sobie mierzyć tempki , może byś wylukała kiedy owu jest?
 
reklama
Cześć babolki :-)

Wróciłam z delegacji. Jestem skonana. Moje słoneczka dały mi popalić.
Jutro mknę na wizytę kontrolną do gina.

A co u was?

Buziaki
 
Do góry