reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

reklama
no to się wyspowiadam z kolejnych posiłków, i grzechów nie było!! :-), no chyba że grzechem jest jedzenie owoców z makaronem :happy2:;-)

na obiad (ok 13, w pracy) ryba ugotowana na parze, mrożonka warzywna ugotowana na parze, podsmażone pieczarki (oczywiście na ozo czyli oliwa z oliwek)

kolacja ok 18.30 makaron pełnoziarnisty z jogurtem naturalnym (bez cukru) i musem truskawkowym (zmiksowane truskawy z fruktozą)

no i tyle
herbatę piję bez cukru, kawy (nawet anatola) nie potrafię nie posłodzić, słodzę słodzikiem. ale chyba lepiej będzie jak będę słodziła fruktozą i powoli, systematycznie schodziła z ilości :-)
 
dzisiejsza spowiedź
1. śniadanie - 1 kiwi
2. śniadanie - kromka chleba pełnoziarnistego + dwie kromki deski wasa z pasztetem sojowym, pomidor z przyprawami
obiad - faszerowana cukinia z serem żółtym (ta co ją ze dwa dni temu robiłam)
kolacja - micha truskawek z jogurtem nat. 0% z łyżeczką fruktozy
 
a ja dopadłam przepis na diete weekendową, od piątku wieczorem pije się 4 razy dziennie koktaile. Tylko przez weekend, jak sie chce można co weekend albo co 3-4 tygodnie, w zależności od potrzeb. To jest nowy pomysł twórcy diety strukturalnej
Dr Bardadyn

I JA SIE NA TO PISZĘ!!!!!!

a potem Wam wszystko opowiem
 
reklama
ja wczoraj zjadłam:
8:00 na śniadanie 2 kromki z chudzielcem i warzywami
14 :00 sałata lodowa z pomidorem, ogórkiem piersą z kurczaka w akwałeczkach z prztyprawami i to wszystko polane oliwą , sokiem z cytryny i czosnkiem
20:00 sałaka z fetą

troche za duze przerwy,ale nie miałam jak inaczej zjeść.


Dzisiaj na śniadanie mam ochotę na jakies placki albo nalesniki z mąki zytniej 200, z musem jabłkowym własnej roboty "prawie" bez cukru :)
na obiad makaron durum z sosem pomidorowym i tuńczykiem
na kolacje ??
 
Do góry