reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aleksia, dla mnio pierwsza faza jest nie do przejśćia, bóle i zawroty glowy, do tego nery :no: Ale na początek wystarczy, ze porzucisz białe pieczywo, makaron i graniczysz do minimum produkty z wysoka ilością węglowodanów, to waga będzie spadać sama :-p:tak: Ja mam kolejne kolo na koncie :tak::-D A wczoraj jadłam pizze :-p
 
reklama
MH ty to jestes dobra tu dietka tu pizza a kg i tak spadaja heee ja tez tak chce:-D:-D:-D
ale u mnie sa pierwsze widoki kuracji bo jak mój chłop zauwazył i powiedział mi ze faktycznie schudłam juz troche to normalnie szok bo dla niego wiecznie jestem taka sama:-D:-D:-D:-Da dzisiaj wrocił z pracy i walnał hasło ze schudłam bo jakos te ciuchy zaczynaja wisiec na mnie:-D:-D:-D w poniedziałek sie zważe mam nadzieje ze be:-Ddzie waga dla mnie laskawa:-D:-D:-D
dzisiaj na sniadanko zjadlam buleczke dukanowska z białym serkiem wiec jest oki:-D:-D:-D na obiad planuje dukanowskie nugetsy z ogóreczkiem a na kolacje jeszcze nie wiem wyjdzie w trakcie:-D:-D:-D
 
Hej. :-) Mama Helenki dziękuję:-) białego pieczywa nie jem od dawna. Kupuje sobie typowo razowy taki ciemny chlebek;-) ale tak jak mówisz tak właśnie robię. Zrobię. A i samo to ze pujde do pracy to już duży plus i waga będzie spadać tak jak w tamtym roku jak pracowałam:-( jedna przerwa 20 minutowa na posiłek i to tyle na całe 8 czy 12 godzin;-) dam radę:-)
 
witajcie,

czy mogę do was dołączyć?:sorry2: Na Dukanie jestem od 2 stycznia, waga wyjściowa 77,3 kg obecnie 72,1 czyli 5,2 kg mniej:-)
 
witajcie,

czy mogę do was dołączyć?:sorry2: Na Dukanie jestem od 2 stycznia, waga wyjściowa 77,3 kg obecnie 72,1 czyli 5,2 kg mniej:-)

wow, piękny wynik :tak: Witamy, witamy! :-)

Aleksia , bo wystarczy ograniczyć pieczywo, makaron, ziemniaki, ryż, kaszę, smazone na głębokim tłuszczu i tłuste potrawy i tak jakbyś na dukanie była.:tak:;-)

Iwcik no babo pięknie!:tak::-D

MH objawy "przestawienia" trwają góra trzy dni, potem człowiek dostosowuje się.:tak:

Malinuś WIELKIE GRATKI! Czujesz po sobie ubytek?


A ja będąc na III F zeszłam do 58,5 kg. :sorry2::-D:-D:-D
 
wow, piękny wynik :tak: Witamy, witamy! :-)

Aleksia , bo wystarczy ograniczyć pieczywo, makaron, ziemniaki, ryż, kaszę, smazone na głębokim tłuszczu i tłuste potrawy i tak jakbyś na dukanie była.:tak:;-)

Iwcik no babo pięknie!:tak::-D

MH objawy "przestawienia" trwają góra trzy dni, potem człowiek dostosowuje się.:tak:

Malinuś WIELKIE GRATKI! Czujesz po sobie ubytek?


A ja będąc na III F zeszłam do 58,5 kg. :sorry2::-D:-D:-D

JUSTA słońce to moja waga w marzenich jak narazie. Jak ja Ci zazdroszczę;-) ale pocieszam się ze teraz to już będzie mi łatwiej schudnac:-) i oczywiście ograniczę te produkty tak jak mówisz:-) a w zasadzie to już poszły na bok. A ostatnie dwa dni jadę na samych jogurtach. ;-);-)
 
...

MH objawy "przestawienia" trwają góra trzy dni, potem człowiek dostosowuje się.:tak:

...:-D

no ale nie u mnie :baffled::-D:-D:-D jeszcze w 5 dniu II to miałam i było coraz gorzej, dlatego sobie odpuścilam :sorry2:

witajcie,

czy mogę do was dołączyć?:sorry2: Na Dukanie jestem od 2 stycznia, waga wyjściowa 77,3 kg obecnie 72,1 czyli 5,2 kg mniej:-)

Jasne :tak:

Aleksia, to tez nie dobrze, trzeba sie odchudzac racjonalnie.
 
Ostatnia edycja:
Aleksia nie jedź na samych jogurtach, bardzo nerki obciążysz. Jak już chcesz to najlepiej jog. naturalny z dodatkiem normalnych owoców - jabłko , gruszka...Te gotowe są strasznie sztuczne i zawierają więcej cukru , niż owoców.
Jedz razowy chlebek, bo taki Dukan zezwala na III F z chudą , drobiową wędliną i warzywami typu pomidor , ogórek. Wcinaj odtłuszczone zupy , zabielane jogurtem naturalnym, nie śmietaną. Smaż wątróbkę drobiową. Wcinaj dużo warzyw i ogranicz to co najbardziej tuczy, a schudniesz.
 
Dziewczyny mam dobra wiadomość:-):-):-) stanęłam na wagę:-):-) ale nie jeden raz bo nie wierzyłam:-):-) stanęłan 3 razy:-):-):-) i za każdym razem pokazała mi 81 kg:-):-):-) schudlam 3.300 kg nie wiem jak to się stało:-) ale to chyba zasługa ostatnich 4 dni:-):-):-) a miałam nie stawać na wagę coby się nie wkurzac:-). A tu proszę:-):-) miseczka się uśmiechnęła:-) dla mnie to już jest cud:-):-) Justys bardzo Ci dziękuję:-) tak też właśnie prawie czynię:-):-) dzisiaj np robię pierś z kurczaka z warzywami pieczona w piekarniku:-) pycha. A małemu osobno 3 ziemniaczki plus reszta:-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam i ja

Aleksia no widzisz cuda sie zdarzaja :-D:-D:-Dsuper oby tak dalej

ja jeszcze sie nie wazyłam ale na oko widze ze schudlam wiec jest oki i jestem zadowolona wczoraj upiekłam dukanowskie bezy :-D:-D:-Dale jakies malo słodkie wyszł za mało słodzika dalam ale n ie chciałam tez przesadzic widzialo mi sie ze pianka byla słodka ale jak to sie upiekło to nie było takie słodkie :-D:-D:-D

Justa to u ciebie chyba juz meta z dieta dukana zrywasz znim ????????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry