reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny. Wpadłąm poczytać a tu juz czas młoda budzic tak więc pisz etylko, że od jutrastartuję z Dukanem. Mam juz menu spisane na 6 tygodni, lista zakupów zrobiona i tylko martwi mnei to, ze nigdzie otrąb nie moge dostać.
A od dziś zaczynam godzinną jazde na rowerze-stacjonarnym, hehe.
 
reklama
Aleksia nie wolno! :no:
Dukan wskazuje na otręby owsiane i otręby pszenne , nie granulowane, bez dodatków, bez owoców.

Musisz nauczyć się czytać ulotki. :sorry2:
I przede wszystkim przeczytaj kochana książkę.:sorry2:


A te właściwe wyglądają tak :



Produkt naturalny otrzymywany z przemiału oczyszczonego ziarna pszenicy. Regularne spożywanie wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, zapobiega chorobom nowotworowym, wspomaga procesy trawienne chroniąc jednocześnie błonę śluzową jelit i żołądka. Zawierają błonnik, który wpływa na prawidłową przemianę materii.
Podobnie jak otręby owsiane można spożywać je dodając do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów oraz surówek. Znakomicie nadają się do wszelkiego rodzaju wypieków (ciasta, chleba, bułek czy naleśników). Mogą być również zamiennikiem bułki tartej do panierowania.
;-)

No i jestem po zakupach, nib nic a stówa pękła. Ale na trochę starczy.

Co do otrębów-Aleksia, ja tez pierwsze kupiłąm z jabłkami czy jakieś tam, al ebęda na zaś.
dzis jedyne jakie znalazłam to otręby pszenne stabilizowane SANTE i nie otręby a jedynie płatki owsiane górskie Vitana-

Vitana KUPIEC
energia 362kcal ///Kupiec 350 kcal
białko 13,5g /// KUPIEC 18g
węglowodany 61,2g coś dużo tego, kuźwa/// 45g
tłuszcz 7,0g /// 9g
Ujdzie?

Została mi jeszcze biedronka, ale nie iwem kiedy bede mogła d niej pojechac. P jest przeciwny diecie, bo ponoć na nią nas w tej chwili nie stac, więc zakupów mi raczej nie zrobi...

Justy bezdomce jest asortyment z KUPCA?

No i kupiłąm foremki( jak P zobaczy to mnie zje) i dziś biore sie za bułeczki, jutro chlebuś. We wtorek do pracy ( przyszły kremy ) - mam nadzieję, ze pociagnę tam na diecie, hehe.
 
Luna w biedronce nie ma otrębów żadnych :no::no:
Są w Aldiku i w Lewiatanie jak masz gdzieś w pobliżu te sklepy :tak::tak: w Stokrotce też mogą być ale osobiście nie byłam i nie widziałam
 
Szkoda, w takim razie pozostaje mi wyprawa do Kauflanda, bo z tych sklepów chyba nie mam żadnego w mieście. Taka dziura, hehe

A mam pytanko. Tak dla upewnienia
Przykłądowo na obiad w FAZIE I mam podudzie bez skórki gotowane, dodaje do wody przyprawy , troszkę też wegety, czy do smaku mogę wrzucic kawałek pora, marchewki, rosół zaś wypić? Oczywiście bez tych warzyw? Czy podarować sobie póki co te warzywa i ograniczyc się do przypraw ( ale rosołek wypić )?

Postanowiła m dietkę zacząc już dizś, co prawda dzis tak tylko wprowadzająco, bo na śniadanie zdążyłam zjeść 4 kawałki białego chleba z chudą co prawda wędlinką i mnie jchudym( hehe) serem królewskim. Bułeczki upieczone, wygladają przepysznie, pięknie wyrosły, czekam aż ostygną i będą na kolację-jesli młoda mi ich w przedczasie nie wrąbie :-D


A no i jeszcze jedno, bo jeszcze nie doczytałam
Otrąb wcinamy 1,5 łyżki stołowej dziennie( w I Fazie np )
i pytanie-płaska, czubata, i czy półtorej takich i takich ( owsiane i pszenne) czy jednych z nich?
 
Ostatnia edycja:
...dzis jedyne jakie znalazłam to otręby pszenne stabilizowane SANTE i nie otręby a jedynie płatki owsiane górskie Vitana-

Vitana KUPIEC
energia 362kcal ///Kupiec 350 kcal
białko 13,5g /// KUPIEC 18g
węglowodany 61,2g coś dużo tego, kuźwa/// 45g
tłuszcz 7,0g /// 9g
Ujdzie?

No nie ujdzie. :-pTo nie to samo co otręby zwykłe. :no:Ale po składzie już wiesz.;-)

Została mi jeszcze biedronka, ale nie iwem kiedy bede mogła do niej pojechac. P jest przeciwny diecie, bo ponoć na nią nas w tej chwili nie stac, więc zakupów mi raczej nie zrobi...
Fakt, dieta wydaje się być droga.:tak: Nagle zaczyna się jeść nie to co wszyscy domownicy, a dodatkowe produkty obciążają budżet domowy.:-D;-) Zjadliwy jog. nat. to koszt ok. 2 zł.:crazy:


Justa bezdomce jest asortyment z KUPCA?
.
Ni ma.:no: Tam to tylko ryż, makaron, kasza...:-D

A mam pytanko. Tak dla upewnienia
Przykłądowo na obiad w FAZIE I mam podudzie bez skórki gotowane, dodaje do wody przyprawy , troszkę też wegety, czy do smaku mogę wrzucic kawałek pora, marchewki, rosół zaś wypić? Oczywiście bez tych warzyw? Czy podarować sobie póki co te warzywa i ograniczyc się do przypraw ( ale rosołek wypić )?
Na uderzeniówce odpuść sobie wywar warzywny.:tak: Zjedz samo udko z musztardą , przegryzając korniszonem.:tak:

Bułeczki upieczone, wygladają przepysznie, pięknie wyrosły, czekam aż ostygną i będą na kolację-jesli młoda mi ich w przedczasie nie wrąbie :-D
Z czasem twoje domowe bułeczki zasmakują wszystkim :tak: :-D


A no i jeszcze jedno, bo jeszcze nie doczytałam
Otrąb wcinamy 1,5 łyżki stołowej dziennie( w I Fazie np )
i pytanie-płaska, czubata, i czy półtorej takich i takich ( owsiane i pszenne) czy jednych z nich?
1,5 łyżki normalnej ( ile ci się nasypie) owsianych i 1 pszennych.:tak:


Aleksia jak się dziś czujesz?
Malinuś a co u Ciebie? Ciągniesz uderzeniówkę , przeszłaś na PW , czy poddałaś się?
 
Hej dziewczyny:-):-):-) u mnie już po diecie:-( ja się wczoraj rozstalam z dukanem:-( działo się ze mną coś dziwnego:-( miałam wrażenie ze zaraz się przewróce:-( ręce mi dygotaly, nogi też. Wczoraj się mnie pani przy pobieraniu krwi pytała czy jestem zdenerwowana bo tak mi się ręce trzęsą:-( nie służył mi dukan. A teraz napewno coś bez dukaną uda mi się zrzucić jak pujde od wtorku do pracy:-) dziewczyny może któraś z Was jest zainteresowana książkami doktora dukana:-) są nowe:-) niecały tydzień maja:-):-):-).
 
Aleksia , bo troszkę za mało jadłaś. Do tego na czczo poszłaś na badania...normalka.:tak:
 
Hej Kobietki dukanki i nie tylko :-D
Ja dalej trwam na dukanku :tak::tak::tak: dziś kolejne - 1.4 kg więc już razem -3.4 kg :tak::tak::tak::tak::tak::tak: ja teraz jestem na drugiej fazie więc same proteinki mam w poniedziałek :tak::tak: i powiem wam że jak można już łączyć proteinki z warzywami to ta dietka jest całkiem bogata :tak::tak::tak::tak:
ja dzisiaj miałam na obiad krupniczek dukanka nagotowałam sobie na cały weekend do pracy ale moje dzieci mi zjadły :baffled::baffled::baffled: bułeczki tez piekłam ale wyszły mi placuszki:eek:ale jakie pycha szkoda tylko że zjadłam wczoraj jedna a reszte rodzina zjadła na kolację sobie wczoraj :-D:-D:-D:-D no ni dziś upiekłam i schowałam co bym na weekend do pracy miałam :tak::tak::tak::tak::tak:
Lunka kochana wytrwasz ja 14 h w sobote ostrej tyrki dałam radę :tak::tak::tak::tak:
Aleksja możesz się diecić inaczej przecież :tak::tak::tak::tak: dla chcącego nic trudnego patrz MH:-):-)
 
:-D:-D:-Dhej mamusie

Aleksia szkoda ze musialas zrezygnowac ja narazie trwam no i widze ze buleczki robia furore bo u mnie dziecku i mojej mamie tez smakowały:-D:-Di na dziisja tylko dwie sie ostały heeeee:-D:-D:-Dchociaz mi to raczej placuszki wyszly heeeeeeee

Malinka no to juz 4 kg mniej ja nie wazyłam sie jeszcze bo wsumie to w domu nie mam takiej dokladnej wagi ale zwaze sie w poniedzialek to zobaczymy czy bedzie jakis efekt :-):-):-)
 
reklama
Chciałam się pochwalić,że mąż przez 5 dni I fazy schudł 5 kilo:-):-):-)!!!!!!! Z tej właśnie okazji,jutro przechodzimy na II fazę i oczywiście zaczynami od PW. Już się cieszy(a ja razem z nim),że będzie jakieś urozmaicenie;-):tak:;-):tak:.
Tak sobie myślę,że teraz,jak odchudzam męża,to potem,jak zacznę to robić u siebie,to już będę wprawiona. Zresztą te potrawy bardzo mi smakują-bo oczywiście musiałam spróbować:-D:-D:tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry