reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

kurczak tikka, orientalne szaszłyki z indyka, ryba po grecku, kalafior z jajkami - dodatek, a na deser nutelka, piernik, może piankowe śnieżki i mus cytrynowy .... oczywiście i surówki będą ... mniam...
 
reklama
Moja teściowa myślała, że na Święta zawieszę dietę.... mam nadzieję, że jednak nie dotrą do nas... bo nie chcę słuchać, że jestem za chuda / wg niej oczywiście /. Ehhh a ja uczty dopiero w styczniu ... ale to już niedługo ;-).
 
Ja juz mam wydrukowana ksiazke ta co mi Marta wyslala <dzieki!> i czekam na wyklady styczniowe na studiach(wtedy na luzie sobie poczytam hehe). No i zaczynam dopiero po tym czasie, teraz nie mam motywacji, tzn przede mna Swieta i potem wesele, wiec nie dala bym rady. No ale potem do roboty... oby do lata wciasnac sie w bikini :)
 
Cześć dziewczny! Musiałam troche nadrobić zaległości na forum,bo ostatnio nie miałam kiedy usiąść spokojnie.
Przykro mi,ze niektóre z Was są w ciężkiej sytuacji... Mam nadzieję ,że z Nowym Rokiem będzie lepiej!

Ja dzisiaj zaczynam P+W także jestem mega szczęśliwa,bo powiem szczerze ze wczoraj wieczorem mialam juz kryzys jak mój mąż zaczął kroić paprykę.... :) Ale dałam radę:-) Dzisiaj rano było ważenie i jestem w szoku,bo pomimo @ moja waga spadła o 0,9 kg :happy: mam nadzieje ,że dalej tak będzie ładnie szło :tak:
 
Pauluśka - super!!!, a pokus będzie coraz więcej ;-), w końcu Święta nadchodzą szybkimi krokami, a wiadomo, że wtedy stoły się uginają.... i to niezbyt dietetycznie
 
Pauluska gratulacje!!

Ja w swieta sobie nie odpuszcze raz sie zyje:)
Bede jadla to na co bede miala ochote:)
A tak w ogole to juz mi moj mowi, zebym zeczela jesc jak czlowiek bo przesadzam. Najlepiej tak powiedziec...
 
oto moj brzuch i nie mowic ze nie ma go bo jest eh ..
 

Załączniki

  • Obraz 002.jpg
    Obraz 002.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 32
  • Obraz 003.jpg
    Obraz 003.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 36
oto moj brzuch i nie mowic ze nie ma go bo jest eh ..

aleś Ty odważna ,cholercia brzuchala wkleiłaś :-)
widzę że masz na sobie dresiki,no to hop hulahop i brzuszki.Brzuszek nie jest wielki dasz radę leniuuu,tylko się zmobilizuj.

Swoją drogą (tylko się nie śmiej) mi też bebech urósł serio od tego obżarstwa.a tu święta...
 
reklama
wiem,że bedzie cieżko na Świeta,ale mam nadzieje ze dam rade. bede jadła rybke,rybke i jeszcze raz rybke :) no i serniczek sietetyczny i moze jakieś inne ciasto upieke - oczywiscie dukanowe :tak: Świeta szbko zleca,wiec mam nadzieje ze nie bedzie zle :rofl2:

Kasiiula też myślę,że ten brzuszek można zrzucic ćwiczeniami,nie jest nie wiadomo jak wielki! Chciałabym zeby moim jedynym kompleksem był brzuch...:no:
 
Do góry