reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Kasiula po prostu przestań podjadać i wrócisz do swojej sebi sylwetki. Niewiele Ci trzeba!!!!:tak:

sebi- co to za słowo!!! przeczytaąłm i mnie zmroziło. Miałam na myśli SUPER
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam podobna sylwetke i nie jest zle ;p........brzuszki robić, poruszac sie troche, ograniczyć małe conieco i bedzie gitara ;p słodyczy nie jadam, kawy/herbaty nie słodze od zawsze, jak cos pije to wod. min.... tez sie chce za siebie zabrac tylko kiedy??? matko........ja o 13 dopiero kawe wypilam na dzien dobry nie mowiac o jedzeniu bo zjadłam rosół o 17 ;/ caaaały dzien latam, nogi mi włażą tam gdzie nie powinny ;p jestem styrana, i tak jest codziennie ;/ mam nadzieje ze na swieta pojedziemy do moich rodziców, chciałabym wejsc na wage czy cos schudłam. bo po sobie poki co nie widze nic no moze troche faktycznie boczki spadły.
 
Ostatnia edycja:
mam podobna sylwetke i nie jest zle ;p........brzuszki robić, poruszac sie troche, ograniczyć małe conieco i bedzie gitara ;p słodyczy nie jadam, kawy/herbaty nie słodze od zawsze, jak cos pije to wod. min.... tez sie chce za siebie zabrac tylko kiedy??? matko........ja o 13 dopiero kawe wypilam na dzien dobry nie mowiac o jedzeniu bo zjadłam rosół o 17 ;/ caaaały dzien latam, nogi mi włażą tam gdzie nie powinny ;p jestem styrana, i tak jest codziennie ;/ mam nadzieje ze na swieta pojedziemy do moich rodziców, chciałabym wejsc na wage czy cos schudłam. bo po sobie poki co nie widze nic no moze troche faktycznie boczki spadły.

Widze ze nie tylko ja jem sniadanie o takich porach. Mi sie zwyczajnie nie chce jesc rano, wmuszam w siebie jakies jedzenie.
 
Kobitki.. mam pytanie czy kupowałyście aromaty .. i gdzie? Bo cholewcia nie mogę dostać ... wrrrrrrrrrrr A chcę sobie "dogodzić słodkościami" na święta.;-) W sieciówkach są podstawowe, te bardziej zakręcone tylko przez internet widziałam do kupienia.. a wiadomo jak jest przed świętami z paczkami...
 
Pistacjowy, orzechowy, nugatowy, kawowy - do tej nieszczęsnej nutelki, ale w razie co zastosuję inny. Bo niestety moje możliwości łażenia w poszukiwaniu się już kończą...
 
reklama
ale tutaj cisza...:)
jak Wam idzie laski?:-)

martolinka widze ze juz osignelas swoja wage:) gratuluję, w wigile uczta, tak??:-)
anawawka - kupilas te aromaty?

U mnie waga ok, 3 kilo mniej niz przed ciaza ale brzuch mnie drazni jak nie wiem co;/
 
Do góry