reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Aza moze po swietach ruszysz , bo tak bedzie Cie kusic;-)
Aza zasadniczo w 1 fazie nie powinno sie jesc skrobii kukurydzianej(ja o tym nie wiedziałm i chlebek jadłam). Takze musiałbys poszukac przepisu na chleb , bułki bez mazeiny. Pozniej mozes jesc pamietajac o limicie 3 łyzek otrebów na dzień wiec tak na oko okreslasz ile mozesz zjesc
 
reklama
martolinka nie jest az takie chude wiec wiesz...:-) ale od jutra jem warzywa bo wiem ze to potrzebne ale jak efekty sa to czlowiek taki zadowolony i ma caly czas motywacje:tak: sama wiesz o tym najlpiej :p
AZA zacznij po nowym roku teraz nie ma co, swieta za niedlugo :) a na sylwku i tak bedziesz super wygladac jak widac na zdjeciu:)
klaudzia ja Cie widzialam na zywo i dalej jestes jak szprycha hehe, nie masz z czego sie odchudzac:-)
 
O matko anadri to az tak u Was zle? mam nadzieje , ze troche koloryzujesz;-)
chciałabym kochana. ale niestety to prawda. wkleilismy cała kase zeby zaplacic czesc depozytu na nowy dom. za poprzedni nam jescze nie oddali. do tego trzeba bylo oplacic gaz prad wode. ogolnie masakra. najbardziej boli mnie to ze nie bede miala za co prezentu na swieta kupic dla wlasnego dziecka :(
przezyc grudzien, a potem bedzie juz dobrze :)
 
chciałabym kochana. ale niestety to prawda. wkleilismy cała kase zeby zaplacic czesc depozytu na nowy dom. za poprzedni nam jescze nie oddali. do tego trzeba bylo oplacic gaz prad wode. ogolnie masakra. najbardziej boli mnie to ze nie bede miala za co prezentu na swieta kupic dla wlasnego dziecka :(
przezyc grudzien, a potem bedzie juz dobrze :)

Anadri jestem w podobnej sytuacji wiec rozumiem co czujesz. Tyle mam wydatkow ostatnio ze szok, do tego znowu mam auto zepsute wiec kolejna kasa potrzebna na naprawe :dry: szlag mnie kiedys trafi...
 
chciałabym kochana. ale niestety to prawda. wkleilismy cała kase zeby zaplacic czesc depozytu na nowy dom. za poprzedni nam jescze nie oddali. do tego trzeba bylo oplacic gaz prad wode. ogolnie masakra. najbardziej boli mnie to ze nie bede miala za co prezentu na swieta kupic dla wlasnego dziecka :(
przezyc grudzien, a potem bedzie juz dobrze :)

anadri, jedynym choć kiepskim pocieszeniem jest to ze dzieciaki i tak teraz nie czają kiedy i z jakiego powodu dostaja prezenty wiec wiesz.....obdaraujesz go później i tez bedzie dobrze :) a moze jednak wpadnie wam jakas kaska i chociaz drobiazg symbolicznie dostanie.
 
reklama
oj, anadri a ja myslalam, tzn. mialam nadzieje ze troche koloryzujesz ale niestety nie...
a szkoda ale tak jak piszesz, oby do wiosny :) dasz rade:-) a jesli chodzi o prezent dla Malego to jeszcze nic nie wiadomo, moze sie Wam uda cos symbolicznegio kupic, tak jak pisze Mama....a jak nie to tez bedzie dobrze, jeszcze nie rozumie a jak bedzie lepiej u Was z kaska to bez okazji mu kupisz:-) a dieta sie nie martw, zawsze moizesz do niej wrocic i waga znowu zacznie spadac! Glowa do góry
 
Do góry