reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
Polaa - nie kupiłam, byłam nawet na koszykowej, gdzie pokazują w internecie , że można kupić, a tam paniusia powiedziała, że nie, może dziś lub jutro zamówię przez internet, bo mam dość łażenia po sklepach....
Pauluśka - jakoś waga spada, z szafy wyciągam coraz to nowe ciuchy i próbuję się w nie wbić, więc jest motywacja...
 
anawawka ale łażąc tak po sklepach spala się kalorie :p
Pauluska gratuluję kolejnego kilogramka :D

a u mnie waga od przedwczoraj nie drgnela ale sie nie przejmuje, swoj cel osiagnelam a nawet troszke wiecej :)
 
Polaa - wiem, że chodząc można spalić kalorie, ale poziom mojego wk... na tłumy rośnie proporcjonalnie do ilości ludzi... nie lubię przedświątecznych zakupów...
Wiecie co najgorsze jest w tej diecie?? Przy takich mrozach tkanka tłuszczowa już tak nie grzeje jak kiedyś, bo jej jest mniej:-D:-D, wczoraj po raz pierwszy tej zimy zmarzłam na fest...
 
anawawka - wiem wiem o czym piszesz:) tak tylko żartowalam, samej by mi sie nie chcialo chodzic za aromatem. A moj mnie dzisiaj zdenerwowal, przyniosl do domu ciasto mniam no i co?? I sie skusilam ach:(:( zla jestem na siebie ale chyba juz nie mam tak silnej woli jak kiedys, po zjedzeniu kawalka polecialam od razu sie wazyc a moj do mnie:"no juz kompletnie zwariowala".
ja chce juz wigilie - wtedy zaszaleje:) teraz przez piec dni zrobie sobie same proteinki chyba...ale ile mozna tak?:( czasami mam dosc, waga mniejsza niz przed ciaza a ja sie caly czas boje efektu jojo, ze jak zaczne jesc normalnie to nadrobie to 20kg w szybkim tempie a nie zamierzam caly zyciee byc na dukanie...
 
U mnie niestety @ i waga chyba będzie stała, ale ... od ostatniej @ -3 kg, więc jest z czego się cieszyć:-D:-D A trochę sobie pofolgowałam też... grzane winko na rozgrzewkę... :zawstydzona/y:
 
u mnie tez @ wiec moze dlatego waga stoi, albo i nie bo wlasnie...zjadlam banana:wściekła/y::wściekła/y: ach, szkoda gadac ale jutro same P, zobaczymy zobaczymy :)
anawawka - ladnie 3 kg od ostatniej @, gratuluje !!
 
Ja chyba po egzaminach sobie przejdę na tego Dukana oczywiście jeśli jutro wykluczę ciążę... A moze istnieje jakaś dieta zdrowa albo efektywna prócz dukana?
 
reklama
Do góry