reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
Dzień dobry dukanki:tak:
U mnie waga , kolejne 0,5 kg mniej. Dzis ostatni dzień drugiej fazy / 3P. Od jutra drugie podejscie do 3 fazy. Tym razem z głową- jak u Was?
 
Gratulacje MARTOLINKA!!! szybciutko Ci idzie :))) Ja dzisiaj robie ostatni dzień uderzeńiówki,tak jak mi radziłaś i od jutra P+W.
Nie wiem ile waże,bo wczoraj moja waga sfiksowala chyba,za kazdym razem jak na nia staje pokazuje inna wage... nawet ponad kilogram róznicy pokazuje,wiec cyba cos jest nie tak...? Dzisiaj mama ma przywieżć druga dla porownania,wtedy sie dowiem ile schudlam :) Mój kochany Synuś przed wczoraj rzucił waga o podłogę i moj mąż mówi,ze pewnie cos tam sie poprzestawiało ( waga elektryczna ) ;-) W kazdym razie nie mam zamiaru sie poddac ile bym nie schudła!!!!! Miłego dnia życzę wszystkim :))))
 
Pauluska nie waz sie dzisiaj bo to nie ma sensu. Jutro ranop , po wizycie na kibleku i na czczo:-D faktycznie waga cos Ci sfiksowała bo kilogramowe roznice nie moga byc. Ja mam elektroniczna tez i mam swpje stałe miejsce gdzie stoi , bo czasem jak przestawisz w inne miejsce jesy +/- 200g
 
Chyba tak zrobie,dzisiaj same proteinki i jutro poranne ważenie :) na dwóch wagach.Moja też w każdym miejscu waży inaczej,dlatego jej nie przestawiam juz i sprawdzam w tym samym miejscu :) No zobaczymy jutro rano... a z tym kibelkiem u mnie to cieżka sprawa od kad jestem na diecie... ;/
 
Ja dziś weszłam na wagę i pokazało tyle ile w wekend,,,, nie zmieniam suwaczka, czekam na weekend ;) , poza tym zrobiłam rekonesans szafy i ... hurrra mogę wejść w niektóre ciuchy sprzed ciąź..
 
Martolinka - niby tylko, a ja czuję się jakbym zdobywała Mount Everest, idzie jak po grudzie, poza tym zima też daje w kość, ja zawsze miałam tendencje do tycia na zimę, a tu wbrew robię organizmowi...
Pauluśka - więcej wody i te otręby wcinaj. U mnie nie widzę różnicy w tym zakresie.
 
anawawka - niczym się nie przejmuj, w zimie zawsze się przybierało na wadze:) Ty masz mało do zrzucenia więc dasz radę :) Ja w sumie też nie narzekam bo zostało mi jeszcze 500gr.:) hehe, ale mimo to chce jeszcze jakieś dwa, trzy kilo jeszcze, żeby lepiej się czuć:-)
martolinka - gratuluję pół kilogramka, już dopiełaś swego, co nie?:) Daj znać potem jak Ci będzie szło w 3 fazie, powodzonka w każdym razie:-)
 
reklama
Do góry