reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

martolinka - w 9 tygodni? Nie no jestem pełna podziwu, ja schudłam 14 kg ale w o wiele dłuższym czasie, gratulacje!!!
anawawka - wiem coś o tym grzeszeniu, nie przejmuj się :) Ja teraz jakoś dzielnie się trzymam ale wcześniej czy póżniej znowu nadejdzie dzień i będę wszystko jadła bez opamiętania:D u mnie pół kilo mniej...
 
reklama
Właśnie przez 3 dni zero jeżdzenia :/ brzuszki robiłam ,bo czasu brak.

Jestem pewna ,że to dzięki mojej abstynencji i nie jedzeniu słodyczy :p
 
Wątek w końcu dziś ruszył... więc tak.
od niedzieli ruszyłam z fazą 3 na której pozwoliłam sobie dużo za dużo , nie wiem , czy Dukan pod tym by się podpisał:zawstydzona/y::wściekła/y: myślałam , ze jak wroce do tego co było przed dietką to nic się nie stanie. Otóż błąd. 1 kg więcej w 2 dni. Wróciłam więc na 2 fazę i poczekam jak dobiję do wagi z suwaczka a potem faza 3 od nowa , ale juz zgodnie z dukanem. Zrobiłąm notatki , zajrzałam do ksiazki i juz wszystko jest si. Takze u mnie bez fazy 3 - efekt jo jo murowany.
od dzis proteinki za kare
 
Teściowa nie wiem czy nadal w diecie ale jak ją w niedziele widziałam to mówiła ,że już sił nie ma tak się źle czuje :/

No i znając życie schudnie jeszcze z 3 kg nie zrobic dalszych faz i efekt jo-jo bedzie
 
reklama
To jej powiedz , że słowo "dieta" nie znczy to samo co złe samopoczucie choroba. Jeżeli zdrowie jej szwankuje to znaczy , że coś źle robi , nie przestrzega reguł albo po prostu byłą chora wcześniej , lub organizm się buntuje
 
Do góry