reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
a ja przeszłam na 3 faze dukana. juz mam dosc samych protein. Mam nadzieje, ze mi zniknie ten ostatni kilogram:tak:

Gratulacje!!!!!!!!!
wynik powalajacy 13 kg to ci poszlo migusiem, co za wynik
poklon_2.gif
 
Martolinka - w ile to tygodni - 10??
A ja wyliczyłam sobie tak orientacyjnie, że powinnam koło połowy stycznia właśnie wejść na 3 fazę...
 
Martolinka - 9 tyg. i takie efekty... a ja zgrzeszyłam w sobotę... zjadłam niecałe 2 placki ziemniaczane smażone na oleju ;)
A i miałam się spytać dziewczyny a co z miodem? Dopiero w fazie 4?
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy listopadowe :) Czytam od kilku dni wasze forum i jestem pod wrazeniem rezultatow jakie osiagacie!!! :) Od soboty rownież jestem na diecie Dukanowej i jak na razie poszedł 1kg,chciałabym wrócic do swojej wago sprzed ciąży tj 63kg-teraz ważę 77,właściwie 76 ;) Mam nadzieję że wytrwam i osiągnę swój cel... MARTOLINKA WIELKIE WIELKIE GRATULAACJE I PODZIW!!!! Pozdrawiam wszystkie " dukanujące " listopadowe mamy :)
 
Witam wszystkie mamy listopadowe :) Czytam od kilku dni wasze forum i jestem pod wrazeniem rezultatow jakie osiagacie!!! :) Od soboty rownież jestem na diecie Dukanowej i jak na razie poszedł 1kg,chciałabym wrócic do swojej wago sprzed ciąży tj 63kg-teraz ważę 77,właściwie 76 ;) Mam nadzieję że wytrwam i osiągnę swój cel... MARTOLINKA WIELKIE WIELKIE GRATULAACJE I PODZIW!!!! Pozdrawiam wszystkie " dukanujące " listopadowe mamy :)

Pauluśka pierwszy kilogram- pierwszy milowy krok!!!!:-D gratulacje. Nie poddwak się babo !!! walcz zostanie to nagrodzone:tak:
 
reklama
Dziękuję za słowa wsparcia :) Jak weszłam na wagę dzisiaj rano to sama byłam w szoku.... :) Mam nadzieję,że w 3 miesiące uda mi się ważyć tyle ile pragnę ;) ANAWAWKA Tobie też życzę wytrwania :)
 
Do góry