reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
Wyjatkowa mój brzuch też tak wyglada. Lekko wisi miałam cc i struktura miesnia została przerwana . trudno, ale tak musi byc:tak: brzuszkó nie robie , bo mnie blizna ciagnie.
szczerze kocham swoj brzuszek i nie mam z tego powodu kompleksów. Mąż nie widzi róznicy , nie przeszkadza mu. nie bede sie zadreczac , ze nie mam kaloryferka:tak:
 
Teżmiałam CC czy to znaczy ,że mięśnie nie będą dobrze pracować przez to czy jak?

Mi jest z tym brzuchem źle z tego względu,że jak założe spodnie to mi się wylewa brzuch i okropnie to wygląda.

Ja tamćwiczę zawzięcie i liczę na cud :p

A mi za to B powiedział z 2 miesiące temu: "Marta wyglądasz jakbyś w ciązy była..." ! W sumie miał rację :/
 
Polecam obciskujące majty ;) ale tak na serio ćwiczenia pomogą... tylko systematyczne niestety , co u mnie - lenia patentowego nie wychodzi. słynna 6 weidera jest ponoć rewelacja na brzuch.
 
Dla mnie to za szybko na a6w.Robie codziennie 80 brzuszków i od 30 do 1h jazdy na rowerze i uzywam kremu na brzuch i nogi z eveling rozgrzewajacego na odchudzanie
 
Wyjatkowa miesnie brzucha przy cc zostaja przeciete w poprzek!! zostaje przerwana ich ciaglosc i nie jest tak latow ja odbudowac. Mysle, ze sa na to jakies specjalne cwiczenia .
Wiesz jak by mój facet tak mówił jak Twoj "wygladasz jakbys byla w ciazy" to chyba bym sie zastanowiła ile on jest wart. Dopoki wierzysz w to co on mowi a tyma samym tracisz poczucie wlasnej wartosci to zadne kremy Ci nie pomoga. Porownaj siebie w ciazy a teraz. on chyba nie wie co mowi.
 
ja też miałam cc i wiem coś o tym brzuszku:( strasznie mnie drażni, w sumie nie wyglada juz najgorzej bo naprawde zauwazylam zmianę ale chcialabym, żeby było jeszcze lepiej.
martolinka ja też brzuszków nie robię z tego samego powodu co Ty, blizna prawie niewidoczna ale boli czasami oj boli:tak: nie wiem czy masz może coś takiego że czujesz jakieś "grudki" w brzuszku i boli wtedy strasznie:( mi kolezanka powiedziala, ze mogę mieć jakieś zrosty po operacji ale w sumie sama nie wiem a co najgorsze coraz częściej mi się to zdarza:-( no kolejne 300gram mniej :p
wyjatkowaonaa - no jak On Ci mogł tak powiedzieć ?:( Chyba sama zauwazylas ze już nie masz takiego brzuszka jak w ciazy, co nie?:) Naprawde podziwiam Cie za te cwiczenia, masz mega silną wolę
 
Polaa gratulacje!!! wstaw sobie suwaczek to bedziemy obserwowac jak Ci idzie- w sensie , ze zazdroscic:tak:
nie mam kochana zadnych grudek- szył mnie mistrz krawiectwa:-D
ale jak cwicze to ciagnie mnie
 
no mnie podobno też mistrz hehe :) jak tak dalej będzie to będę musiała isć chyba do lekarza...ale nie ważne:)
własnie ostatnio myślałam nad tym suwaczkiem, muszę go chyba wstawić:)
no a Tobie juz tylko 1.7kg do celu- to tak jak mi dokładnie heh:)) ale chce jeszcze więcej, gratulacje gratulacje :))
ostatnio jadłam ten desre zebra (na pewno kojarzycie), zrobilam na próbe i ten kawowy i cynamonowy - ja kawy nie lubię ani jej zapachu więc waidomo, który mi bardziej smakował - naprawdę to jest dobre
 
reklama
Do góry