reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Witam z wieczora dziewczęta kochane!:-D

Wy tu na Dukanie i chyba tez przejde o aż nie wiem co pisać.Moja dieta ppolega na tym, żebym nie jadła po 18:):angry:, więc chyba przejdę na ta Dukanowska przynajmniej coś się naucze nowego. ;-)
 
reklama
martolinka - staram się nie grzeszyć ale wiesz, ze to niełatwe, zwłaszcza (tak jak piszesz) jak są jakieś urodziny, itp. Ja na Dukanie byłam bez przerwy 4 miesiące:tak:jestem z siebie dumna hehe:D potem zrobiłam sobie przerwe dwa tygodnie, tzn. zaczełam jeść normalnie, raz w tyg. same proteinki i było spoko ale teraz stwierdziłam, ze ja mam jeszcze 4 kilo do wagi sprzed ciąży i znowu się za nią wziełam ale teraz jest o wiele trudniej niż za pierwszym razem ale może jakoś dam radę. Żebym się tylko nie poddała chociaż kilo już jest mniej ale nie chce całe życie byc na Dukanie...
 
Anadri odbiło się :( ,
u mnie waga stoi @ wczoraj się zaczął.
Martolinka - czy serek homo 0% tłuszczu a węglowodanów 13,8g na 250 g mogę wciągnąć?
 
Polaa tak wiem jak to jest gdy sa pokusy:tak: ech. od dzis proteinki.
Anawawka ja mam taki sam serek homo - Maćkowy? jest to sporo weglowodanów ,a le raz na jakis czas czemu nie :tak:
u mnie dzis @ wiec nie spodziewam sie na razie wielkiego spadku
 
Teściowa jednak schudła na tej uderzeniowej 2kg ale mówiła,że nie wytrzyma chyba , bo źle się czuję ciągle senna itp ..;/ A ja za to pewłna energii :p
 
wyjatkowaona tez mialam ten problem ale juz odkryłam źródło :) zrób sobie jeszcze raz suwaczek i jak już będziesz na etapie keidy poda ci adres do wklejenia na stronkę, to u gory znajdziesz link. trzeba go sobie skopiowac i zapisac w jakims pliku tekstowym. później tylko wklejach w wyszukiwarkę ten link i od razu ci wyskakuje stronka gdzie wystarczy wpisac raz ten PIN i juz możesz mienic wage bez mieniania calego suwaczka.

dzień 15 (Faza II dzień 6 - P dzien 1/5)
śnaidanie - 450 g jodurtu naturalnego z łyżką słodziku i cynamonem
II sniadanie - pierś z kurczaka
obiad - pierś z kurczaka
deser - brak
kolacja - 3 jajka na miękkko

dziś jeżdze z piotrem cały dzień, więc bedę dopiero około 17. miłego dnia dziewczynki i wytrwalosci na diecie !!!
pierwszy raz od chyba 10 lat udało mi sie wytrwac na diecie i nic nie spieprzyc. prawie ... w sobote wypiłam 2 piwka :D
 
reklama
Martolinka - dokładnie maćkowy z reala .. u Ciebie to ten spadek jest już widoczny , ja dopiero 7 dzień na diecie..
Anadri - miłego dnia ;)
Wyjatkowa - może się zdarzyć, że człowiek nie ma energii na dukanie, on zaleca wtedy jedzenie czerwonego mięsa wołowego.
Co do suwaczka dokładnie jak mówi anadri , najlepiej zrobić taki sam i zapisać sobie stronkę.
 
Do góry