reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Anadri ja jestem prawie monotematyczna...
na śniadanie albo jajo na twardo/miękko albo owsianka bądź placek owsiany z kawą
potem zjadam jogurt/serek ( z warzywkiem bądź bez ), puszka tuńczuka...
Na obiad mięcho - z grilla bądź klopsy z wody, niby leniwe też były.
Na kolacje jak coś zostanie z obiadu bądź jogurt...
 
reklama
mówisz masz
śniadanko
2 jajka na twardo , serek wiejski , 3 kawałki sernika:tak:
II śnidanie- owsianka
obiad- pałki z kurczaka n ostro
kolacja - pasta z makreli
 
Pół kostki chudego twarogu, pół wędzonej makreli, szczypior ( odrobine , jako dodatek),
jogurt naturalny.
Mieszamy wszystko ze soba. Solimy , pieprzymy. Makrele dokladnie obieramy z osci:tak:
 
anadri - na pewno zauważył, jak można nie zauważyc 10 kg?! Nie wierzę...:-)
anawawka - gratuluję :-)
martolinka - fajny przepis na ta pastę z makreli, chyba sobie też taką zrobię:tak: wiem, wiem przepis podawałaś anadri ale mam nadzieję, że nie będziesz miala nic przeciwko jak też z niego skorzystam :p

No ja też się muszę pochwalić - znowu kilo mniej (tak mało a zarazem tak dużo), jeszcze dwa kilo i będzie waga jak sprzed ciązy :)
 
Jejku dziewczyny kiedy Wy macie czas na gotowanie? Bo ja wszystko na szybko, w biegu, prawie z dzieckiem przylepionym na ręku lub pałętającym się między nogami...
Polaa - zazdroszczę, że tylko 2 kg.... ale wiem, wiem byłaś już wcześniej na diecie i teraz masz mniej do zgubienia ;) Ale i tak zazdroszczę,,,,
 
polaa super!!!!:tak:
ja wczoraj zrobiłam te paste jednak z dorsza wedzonego , bo makreli nie bylo.
śnidanie- nalesniki z twarogiem
II śniadanie 2 jajka z korniszonem:tak:
obiad wołowina pieczona z sosoem czosnkowym
Kolacja- jajecznica

u mnie niewiele drgneło od wczoraj - 100 g , ale zawsze coś:tak: ta wstretna @
 
ja sie juz nie waze na tej sku...onej wadze!! nie jestem w stanie ocenic ile waże, ile schudłam, nic. dziś pokazywała od 90.4 do 97 !! no szok!
k.. k... k.. !! :angry::angry::angry:

byc moze wcale nie schudłam tych 9 kilogramów :-(

nie poddaję się jednak.

dzień 18 - faza II dzień 9 (P 3/5)
śniadanie - 3 jajka na miękko, dwa plastry szynki z kurczakowej piersi
II sniadanie - jogurt naturalny z cynamonem (pewnie mały znów mi 1/3 podje bo bardzo lubi :D)
obiad - piers z kurczaka gotowana
deser - jajecznica z 3 jajek
kolacja - piers z kurczaka
 
Ostatnia edycja:
No więc teściowa chociaż wage ma hmm tak mniej wiecej na moje oko ok 80 zrobiła uderzeniowej 9 dni!!! Schudła 5 kg.

U mnie waga nadal stoi ale niejezdziłam na rowerze , dziś na 100% wsiadam i 1h to muszę na pewno już nie 40 min.


Dziewczyny!!! zobaczcie.Kurde że ja musze iść do szkoły .Z chęcią obejrzałabym ten odcinek !!Rozstępy, obwisła skóra i inne pasztety po odchudzaniu... - News - Aktualności - TVN - Rozmowy w toku

Trochę się cieszę,że nie jestem na szybkiej diecie i moze dzięki ćwiczeniom (jazda na rowerze, brzuszki) nie będę mieć brzucha obwisłego_Oby bo w chwili obecnej jest trochę ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie na obiad wołowinka bo na drób już nie moge patrzec:tak:
Anadri musze zrobic sobie taki jogurt z cynamonem:tak:
a moze kochana kup inna wage, bo tak to sie wsciekniesz a to motywacji nie słuzy;-)
a nie widzisz po sobie , ze schudlas?
i tak jak pisze wyjatkowa- nie chciej schudnac za szybko. widziałam zapowiedz rozmów w toku...
 
Do góry