reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

ja jeszcze dodam, ze nie będę szalała, mierzę siły na zamiary i jesli schudnę 15 to będę zachwycona i pomyslę nad resztą na razie tyle
 
reklama
a ja tez po 1-szym obiecałam sobie ze zaczne działac z wagą.....cwiczenia na brzuch i dieta na kg. Przyznac sie musze ze nic z tego dukana nie rozumiem co ja mam i kiedy jesc ;/ chyba za tępa na niego jestem....Moim celem jest do końca kwietnia to co mam na suwaczku....pewnie z dukanem poszłoby mi to szybciej ale jak mi ktos nie napisze prosto i wyraznie czarno na białym co i kiedy mam jesc to inaczej tego nie zastosuje bo nie umiem :((((((( I jeszcze bede musiala zmienic suwaczek bo bede startowac nie z 60 kg tylko z 61,5 lub 62 ;/;/ do tego kupic wage musze i od stycznia chyba 5-tego jak wróce do domku od rodziców zaczynam radykalne zmiany.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nigdzie nie dowiecie sie wiecej i lepiej niz na jakims forum dukanowym. Ja polecam na start Dieta proteinowa Dr Pierre'a Dukana
Poczytacie wszystko co powinnyscie wiedziec na poczatek. Przepisy tez tam sa na forum lub znajdziecie na google wpisujac dieta dukan przepisy.

Chodzi o to ze zywicie sie miesem i nabialem a pozniej w 2 fazie jecie na przemian proteinki i proteinki z warzywami i znowu proteinki i proteinki z warzywami. Dieta jest banalna tylko trzeba wiedziec co mozna a czego nie i bedzie cacy ;-)


Dziewczyny u mnie kolejne 0,5 kg mniej i to bez zadnego wysilku bo ciagle nie moge nic jesc :( wczoraj wprawdzie sprobowalam zjesc kilka frytek i kurczaka a pozniej nalesnika ale wszystko tak drazni mi gardlo ze nie ma z tego wiekszego pozytku :( No ale przynajmniej chudne... a jak juz wroci mi apetyt to zastosuje sie do dukana zeby pociagnac z tymi kg do 55. Juz nie tak duzo zostalo a roznice ogromna czuje. w koncu nie mam nadetego brzucha jak w 5 miesiacu. No a jak przyjdzie ocieplenie i wiosna to kupuje rower, siodelko dla Olivera i bedziemy pomykac to moze ujedrnie troche nogi bo na razie tragedia, ale najpierw pozbede sie zbednych kg.
 
Dziunka , mama przeczytajcie ksiazke dukana. Tam jest jak krowie na rowie wyjasnione:tak: to super prosta dieta ez liczenia kalorii, posiłków itp.A jak czegos nie zrozumiecie to wyjasnie/wyjasnimy chetnie. trzymam kciuki
 
no to ja przeczytałam i wiem tyle, ze mam jeść jogurty i mięso najlepiej drób przez 5 dni a potem przez kolejne 5 to samo + warzywa. Tak? czy coś jeszcze? Nie chce mi sie jej czytać jeszcze raz ale jak mus to mus
 
Kilolek przy Twojej wadze polecam 7 dni uderzeniówki.
1,5 litra wody minimum + chude twarogi , jogurty, ryby, piersi z kury lub inne czesci bez skory (tylko nie skrzydełka). wołowina(chude kawałki), serki wiejskie. Do tego wszelkie mozliwe przyprawy :)
Potem II faza, wybierasz sobie system 1/1, 3/3 , 5/5. Na przemian np.1 dzień PW- proteiny i warzywa a drugi - P proteiny.
Warzywa z listy dozwolonych, np. bez ziemniaków z ograniczona iloscia marchwii i buraków
 
martolinka gratuluję:) widze ze juz troszke ponizej wagi, ktora mialas oznaczona jako cel:) jeszcze raz gratulacje :)
klaudzia - oj biedulka, zdrowiej bo tak szybko chudnac to tez niedobrze :( ale zazdroszcze hehe:)
no a ja jestem po 3 dniach samych proteinek i 0, 7 kg mniej:) zadowolona jestem:)
kilolek - powodzenia w takim razie:) ta dietka jest naprawde prosta i szybko mozna schudnac:) jesz kiedy chcesz, ile chcesz ale niestety to co tylko mozna w danej fazie ale nie chodzisz glodna;) ja schudlam 15 (czyli tyle ile Ty chcesz) w 5 miesiecy a potem w dwa kolejne 4 kg ale juz z podjadaniem
dziunka - ile chcesz schudnac jak mozna wiedziec? powodzonka :)
 
kurcze, a ja się boję, ze nie dam rady :( zwłaszcza, ze chlopkow normalnie trzeba karmic i męża
 
reklama
niby motywację mam dużą tylko jakoś wiary chyba mi brak. Zobaczymy

Edit: a jogurty to same naturalne czy np danio moga być? Jak kupujecie jogurty to sprawdzacie zawartośc tluszczu? Gdzieś czytałam, ze 2% są najlepsze. O% mają ponoć wiecej cukru więc bez sensu je jeść
 
Ostatnia edycja:
Do góry