reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
Niby nie swiadczy. Wiadomo budowa ciala, kosci itp, ale jest w granicach normy . A to co dalej chcesz zrobic to w zasadzie dla siebie , dla zdrowia mniej , bo waga ok :)
ja sie boje ze w swieta poszaleje :)
 
Martolinka - nawet jak poszalejesz wejdziesz na P i będzie ok!! ;-) Ja też powoli zaczynam grzeszyć, ale ... to nie jest tak jak o kiedyś bywało, że 2 czekolady dziennie, tylko jeden gryz :-D. Poza tym, żeby za moimi pannami nadążyć muszę mieć linię ;-), jak zacznie Hanka jeździć na rowerze, to swój wyciągam nie ma bata... bo od 2007 roku kurzy się w garażu.
 
martolinka w swieta to chyba kazda z nas sie na cos skusi, nie ma innej mozliwosci:)
ja przynajmniej mam taki zamiar, nie odpuszcze, tyle miesiecy dukania, ze hoho...poza tym wage juz swoja mam wiec sie od zycia tez cos nalezy ale dzisiaj i do czwartku same P...MUSZE wytrzymac heh:)
anawawka - Tobie juz tak malo brakuje do celu, fajnie :) nie masz co wiecej sie odchudzac:D
 
Oto ja w zimowej scenerii , zdjęcie z wczoraj ;-)
P1180992.jpg
Mam nadzieję, że widać efekty odchudzania ;-)
 
Martolinka - morsem nie jestem, więc nie ściągnęlam kurtki:-D;-), ale ... zrobię sobię zdjęcie w święta... ;-), na razie @ więc raczej czuję się napuchnięta..
 
reklama
Życzę wszystkim " dukającym " listopadowym (i nie tylko) kobitkom ,aby wytrwały w swoich postanowieniach :tak: i nie dały się zwieść tym pięknie pachnącym i wyglądającym cudom na półmiskach :-D dzisiejszego pięknego wieczoru :happy2:
Wesołych Świąt!!!!
 
Do góry