reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
czesc kobietki, z braku internetu oraz kasy zawiesilam dietke. aktualnie jestesmy z mezem na mini glodowce bo na jedzenie nie mamy :D to nie zart.
do dietki wroce po przeprowadzce na nowe mieszkanko czyli 29 grudnia. do tego czasu musze jakos wytrzymac.
mam nadzieje ze Wam idzie dobrze i chudniecie.
 
AZA777- laska z Ciebie dalej, ze hoho:tak:
martolinka no wiem, ze musze sprobowac ale chyba dalej jeszcze troche pojade na proteinkach tylko, zebym nie przegiela bo to 11 dzien juz,warzyw prawie w ogole nie jem a juz chyba powinnam ale wczoraj weszlam na wage i znowu kilo mniej wiec jest motywacja:) jakie to mile jak spodnie leca z du...:p
wyjatkowaonaa - no swietne zdjecie, nie ma co ;)
a ja wlasnie czekam na porzadna wage bo zamowilam na necie i dzisiaj ma przyjsc:-)
 
Polaa zaraz w te chuda du... dostaniesz:tak: zmuś się do warzyw bo źle sie to skończy:tak:obowiazkowo do kazdego posiłku , bo to jedyne źródło błonnika , witamin i mikroelementów , o weglowodanach potrzebnych mimo wszystko nie wspomne:tak:
 
Dziewczyny ale laski jestescie NADAL!!!!!!

Ja nie mowie bo sama gdy spojrze na swoje zdjecia sprzed 2 lat to az mi galy wychodza i nie dowierzam ze kiedys taka szczupla szprycha bylam no ale troszke kobiecego cialka tez potrzeba ;-)

A ja witam sie znowu na dietkach i wracam do Was. Niestety ale ostatnio przegielam ze slodyczami i pieczywem co pokazala moja niezawodna waga :dry: jestem na diecie ale nie calkiem dukanowej bo bym zwariowala. Zrezygnowalam z pieczywa, slodyczy i zmniejszylam ilosc ziemniakow ryzu czy makaronu. Nie jem po godzinie 19 i od 4 dni sa juz efekty ;-) Narazie dietke pociagne do swiat, wtedy napewno zjem co nieco ale po swietach znowu wroce ;-) Obiadki jem normalne choc nie smaze na oleju aaa no i nie uzywam cukru na rzecz slodziku ;-)

trzymam za Was kciuki.

Martolinka dalas czadu!!!!! ;-)
 
Klaudzia dziękuję i Tobie życzę powodzenia:tak: ja dziś robię sobie ucztę . Zamawiamy pizze(oczywiscie całej nie zjem , ale pół czemu nie:-p), do tego kremówka i kubek grzanego wina:tak: kocham Dukana za te uczty. Zauwazylam , ze po uczcie waga wzrasta około 300 g , ale po 2 dniach juz nie ma sladu
 
reklama
Martolinka, Polaa dzięki ale dietka mi potrzebna :)) Niestety lustro nie kłamie hehe... Może od poniedziałku przejdziemy na Dukana bo i ja ii mój mąż mamy 10 kg za dużo... Spróbowac trzeba ;))) Wam widze ładnie waga schodziła na tej diecie :))) A powiedzcie ten chlebek co się robi samemu w mikrofali to można go jeść w każdym etapie?
 
Do góry