reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
no nie moge, ale laski :szok::szok::szok: to ja taka nawet przed ciążą wystrzałowa nie byłam :-D:-D juz nie mówiac o teraz :eek: co prawda dietą schudnąć można bez wiekszego wysiłku - jedynie troche zaciętości i wytrwałości w działaniu ale czy nasze brzucholki i skóra na nim będą wtedy tak naciągnięte, jędrne jak dawniej :confused: niesądzę - tutaj jednak jakieś ćwiczenia by sie przydały zeby miec nienaganne brzuszki. Chociaz z drugiej strony niekoniecznie - to zależy od predyspozycji. Moja bratowa przytyła [rawie 40 kg :dry: w ciąży przeszła 100 kg a potem co? laska jak tralala - samo spadło autentycznie nic nie robiła ze sobą - teraz w lato bikini, super brzuszek bez boczków, nic nie odstaje -iiiiii dosłownie 2 milimetrowe rozstępy ;/ moja mama to samo w ciazy ponad 30 kg przytyła, miała ponad 80 kg a za rok ważyła 49 ;/ aaaaaaa ja borok jeden nie mam takiej extra skóry i przemiany materii i schudnąć nie mogeeeeeeee ;/;/;/;/ chyba znajde jakies zdjęcie chudej mnie - walne na lodówke i szlaban na jedzenie :D poza tym postanawiam ćwiczyć. Zreszta fixuje juz.....serio wysiadam psychicznie, młody mnie dobije i ta monotonność. Nie ma tu gdzie wyjsc do tego ludzi nie znam, życie codzienne pochłania mnie od rana do wieczora. kiedys duzo aktywna fizycznie - teraz dentka :( kiedys pracowałam, biegałam, cwiczyłam - robiłam coś ze sobą a teraz czuje sie jak miotła - nie chce mi sie nawet brwiami do porządku zająć i uczesac sie jak człowiek. Wejde do wanny umyje sie i koniec. To mnie zabija, jak ja sie za siebie nie wezme to nie wiem........chyba musze cos dla siebie zrobic, dla męża? phi i tak nie ma czasu na mnie spojrzec nawet, przyjdzie o 17, piec, kąpiel, obiad, piec, dziecko, komp, spać - najwyżej zamieni ze mna kilka zdań. OOOO takie mam ciul*** życie :-:)-( ostatnio mi sie wszystkiego odechciewa. A dzisiaj to juz jestem mega sfrustrowana bo mi szanowny dzidziol kabel wyrwał od laptopa - tak szarpnoł ze cos sie pourywało i mi nie ładuje zasilacz tak jak trzeba ;/ super po prostu...
 
eh to i ja ponarzekam .... tez starsznie brzuch mi urusł ;/ ;/ masakra a to temu ze jak po 22 zaczelam wracac z pracy to jadłam no i dzis postanowilam ze nie bede jadła chyba ze mocno głodna to max 1 kanapke ehhh no i te hula hop :( nie dam rady chyba systematycznie krecic sie na nim ;( za mało motywacji ;/
 
eh to i ja ponarzekam .... tez starsznie brzuch mi urusł ;/ ;/ masakra a to temu ze jak po 22 zaczelam wracac z pracy to jadłam no i dzis postanowilam ze nie bede jadła chyba ze mocno głodna to max 1 kanapke ehhh no i te hula hop :( nie dam rady chyba systematycznie krecic sie na nim ;( za mało motywacji ;/

To może w pracy zje coś?

Kasia Ty super wyglądasz... Ja juz zaplanowałam,że w marcu w uorodzni moje 22 mam zamiar iśc sobie na impreze więc musze sie zabrać za siebie i na dodatek będe musiała zabrac mojego nieszczęśnika co tańczyć nie potrafi w rytmie electro, techno :p (Mojego B.).


Aaa i mi motywacji nie brak ale czasu tak, po egzaminach się zabiorę , bo teraz to nad ksiązkami siedze.

Kasia a te hula-hop daje coś?Smarowalaś sie ta maścią rozgrzewającą?Ja tak i to nic mi nie dało :/
 
To może w pracy zje coś?

Kasia Ty super wyglądasz... Ja juz zaplanowałam,że w marcu w uorodzni moje 22 mam zamiar iśc sobie na impreze więc musze sie zabrać za siebie i na dodatek będe musiała zabrac mojego nieszczęśnika co tańczyć nie potrafi w rytmie electro, techno :p (Mojego B.).


Aaa i mi motywacji nie brak ale czasu tak, po egzaminach się zabiorę , bo teraz to nad ksiązkami siedze.

Kasia a te hula-hop daje coś?Smarowalaś sie ta maścią rozgrzewającą?Ja tak i to nic mi nie dało :/
niby systepatyczne krecenie daje efekty po tygodniu dwóch ... a ta masc to pewnei by pomagała bo czułam roznice jak posmarowałam sie ale sama masc cudow nie da
 
Eh to i ja ponarzekam. Za malo ciałka mam, wszystkie spodnie ze mnie spadaja, nogi jak patyki, rece jak gałazki a o biuscie wole nie wspominac. Ah i te rozstepy na brzuchu buuuu, musze przytyć kilka kilo no. W poniedzialek ide do lekarza i dietetyka , niech mi coś doradza.
 
Powiało marudzeniem ;), ale rozumiem, w tamtym roku, gdy siedziałam z moimi kobitami w domu ... zima przeca była fest, więc przez 3 tyg cięgiem siedziałam w domu, na mózg mi padało... nic mi się nie chciało, nie wiem co teraz we mnie wstąpiło, ale wzięłam się za siebie... na przystanku zamiast stać, ja krążę, choć trochę ćwiczę ;), łażę po schodach.
Niestety ja swego brzucha nie odzyskam nigdy, mam okropną bliznę po operacji, ale .... mogę choć trochę to zmienić. Żebym koło 40 nie wyglądała na starszą od swojej matki:-D
Ilona - super decyzja, mojemu mężowi dietetyk zrobił dietę, ale on miał oczywiście nadwagę.;-)
 
Aza chciałbym zobaczyc Twoje nogi teraz. Jak patrzę na Twoje zdjęcia zastanawiam sie, gdzie masz te 10 kg nadwagi:confused: widze sliczna , usmiechnieta laske

Kasiula a Ty na co narzekasz:confused: rozmiar S Ci za dużo:tak:
oj laseczki:tak:
wyjatkowa wszystko jest mozliwe:tak:jeszcze bedziesz sie cieszyc z super figury:tak:

A ja Wam powiem , ze mi faktycznie brzuszek wisi . Sóra na piersiach tez jest nieco obwisła ( przed ciaza B , podczas ciazy i karmienia D, teraz znowu B), ale to mnie nie dołuje. to taka moja prywatna pieczęć macierzyństwa:tak:
ubrac moge sie sexi , wygladac atrakcyjnie a co jest pod ubraniem wie mój maż i jak na razie jest zachwycony co udowadnia swoja aktywnoscia:tak:-cokolwiek tp znaczy

Waga po lekkim wzroscie spadła mi do tej suwaczkowej:tak: miałam płodne wiec teraz juz woda wyparowała.
tak marze zeby moze schudnac do 70 podczas III. jak zostanie tak jak teraz tez bedzie git- szczególnie po swietach;-)

polecam Wam rybke wedłuk Klaudzi- doprawiona ulubiuonymi przyprawamai a na sama rybke poukladac plasterki cytryny , w folie i do pieca:tak: zupełnie inny smak niz nawet skropienie sokiem po pieczeniu
 
reklama
martuśka S? :d hahah dobre ;-)
nie no nie narzekam za bardzo ale ten brzuszek :/ kg duzo tez nie mam bo z 52-54 dawno sie nei wazylam ale mysle ze wiecej nie ... najbardziej mnie boli ten brzuch moj :/ jak sie połoze widze tak jakby martwa skóre ktora se swobodnie lezy ;/ mozna by byla ją ciachnac !! eh ... ostatnioto se pomyslalam ze chyba musze zajsc w ciaze to bede na ciaze zrzucala ten moj brzuch :) a pozatym ostatnio 2 osoby sie pytaly czy jestem w ciazy !! :/
napewno przez te moje jedzenie po 22 juz 2 miesiace prawie;/
 
Do góry