reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Powiem Ci , ze ja na mojej nie patrze na te parametry, interesuje mnie po prostu waga:tak:widze , ze spodnie sa luzn e, widze , ze chudne, mam mniejsze boczki itp.wiec sie nie przejmuj
 
reklama
Kurcze, ja po ciąży szybko wróciłam do swojej wagi 61kg, ale teraz ostatnio widzę tendencję do skoków w górę tak o 2 -3 kg :/.
Właściwie sama waga mnie nie martwi, tylko właśnie proporcja tłuszczu do mięśni. No ale co się dziwić - poza spacerami zero ruchu :/. Chciałabym chodzić na basen, ale dopóki Ala się budzi w nocy N razy to nie ma szans na wieczorne wyjście.
 
Agrafka - ja się chcę kopnąć w styczniu w tyłek i chodzić na aquafitness, kopię się już od października, ale jakoś kop nie pomaga..:-D jestem prawie 9 miesięcy po operacji przepukliny i powinnam ćwiczyć mięśnie brzucha... :wściekła/y::wściekła/y:
Za to dzięki diecie brzuch mi się wsysa.. zauważył to wczoraj mój małżon..:szok::-D
 
Ja tez sobie caly czas obiecuje, ze zaczne chodzic regularnie na basen a nici z moich planow, zawsze cos wypadnie a zapal moj, ach szkoda gadac:( a Maly uwielbia wode...tak wiec anawawka nie jestes sama:) chyba sobie tez dam jakiegos kopa:p
martolinka - a ile jadasz posilkow dziennie w tej 3 fazie? Oczywiscie jak mozna wiedziec...i jeden dzien w tygodniu proteinki, tak?
 
polaa w sumie rano sniadanie , potem koło południa owoc, koło 15 obiadek .
Czy jem kolacje zalezy jak bardzo jestem najedzona. Czesto ten obiad tak mnie zapcha , że nic potem nie mam siły zjeśc - wcześniej mi się to nie zdarzało.
Jeżeli jem kolacje to lekka- twarożek, serek , naleśniki, placuszki:tak:

przepis na słoooooodkie coś:tak:
Bajaderka

pół szklanki mleka , 2-3 łyżeczki odtłuszczonego kakao, słodzik do smaku , ewentualnie aromat, 3 łyżki otrębów owsianych i 3 łyżki pszennych. Wszystko razem gotujemy tak długo aż masa bedzie plastyczna , otreby całkiem rozmiekczone:tak:
cały czas mieszamy. Jak ostygnie lepimy kuleczki i do lodówki.
przepis zaczerpnełam z forum
Forum diety dr Dukana • Strona główna
z uwagi na kakao , oreby nalezy podzielic sobie to na min 2 porcje. Mi tak smakowało , ze zjadłam niemal 3/4.. ale było tak pyszne , że nie mogłąm sie powstrzymac:tak:
 
martolinka ja nie wyobrazam nic nie jesc po 15, najbardziej glodna to ja jestem wlasnie wieczorem:-(
a gdzies do godz. 13, 14 moglabym nic nie jesc, ach....:-(
ale wlasnie bede chciala powoli przechodzic na 3 faze bo z wagi juz jestem zadowolona:-)
no ale zobaczymy jak to bedzie....boje sie efektu jojo.
 
martolinka ja nie wyobrazam nic nie jesc po 15, najbardziej glodna to ja jestem wlasnie wieczorem:-(
a gdzies do godz. 13, 14 moglabym nic nie jesc, ach....:-(
ale wlasnie bede chciala powoli przechodzic na 3 faze bo z wagi juz jestem zadowolona:-)
no ale zobaczymy jak to bedzie....boje sie efektu jojo.

ale nikt Ci nie broni jesc po 15:tak: mi akurat czesto sie nie chce:tak:
poki nie sprobujesz 3 fazy to nie ma sie czego bac:tak:
 
Wyjatkowa - ale .. masz wspaniałego syna... a że ciało już nie będzie aż takie piękne... niestety to kwestia ćwiczęń, kasy żeby odzyskać swój dawny wygląd... znajdę gdzieś stare foty, to zeskanuję i WAM pokażę, jak ja wyglądałam kilka lat temu... latka lecą, dwie ciąże przeszły, najważniejsze by polubić siebie, a jak nie to walczyć z okolicami, które się nie lubi... / ale wykład trzasnęłam po winku ;) /
 
reklama
Kochana znam ten ból. Pokaże jak wyglądałam kiedyś a jak teraz. Wiem jednak, że to przede wszystkim moje lenistwo...
 

Załączniki

  • STA72967.jpg
    STA72967.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0809.jpg
    DSC_0809.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 28
Do góry