reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

netgirl - dzieki za wsparcie. Tak bede robic. Na razie udaje mi sie codziennie rano wypic 2 szklanki z cytryna, ni i potem jeszcze ze 4-5. no i zmienilam troche sposob jedzeni - juz nie 3xdziennie, ale 5-6 razy mniejsze porcje, sero slodyczy, chleb ciemny, makaron razowy, weglowodany po poludniu ograniczam do niezbednego minimum... i... 1-1,5 kg mniej :-) oby tak dalej :-) ale daleka droga przede mna.
 
reklama
;-);-)dziubutek gratuluje tak trzymac, ja nie wiem ile mi wagi spadlo , wagi nie mam w domu :-D ale jak bede gdzies w aptece to sie zwaze :-)
ja od jutra powolutku bardzo deliatnie ruszam z cwiczeniami to mi przyspieszy mysle utrate tluszczyku :) poki co sprawe z pomaranczowa skorka zalatwia powolutku woda. a Ty jakos cwiczysz? czy tyllko dieta? i ile masz d ozrzucenia jeszcze?
 
Dieta - ale bez przesady bo karmie piersia, cwiczenia - intensywny spacer - 1,5h okolo 10km, plus planuje zakup rowerka treningowego - niedlugo mam urodziny, rodzinka sie zjedzie i moze uzbieram :-) A no i lykam blonnik - 2x po dwie tabletki, popijam duza iloscia wody... i problem z zaparciami zniknal :-)
 
6 juz zrzucilam od polowy lutego .A do zrzucenia jeszcze minimum 10. Wtedy bede wazyc tyle co rok przed porodem. Po ciazy (czyli 6 tyg po porodzie) zostalo mi 11 i 5 ktore przytylam w 2 miesiace przed zajsciem.
 
ee tidze ze dodatkowe kg po ciazy mobilizuja nie tgylko mnie do powrotu do sylwetki jaka sie mialo jakis czas przed zajsciem w ciaze:-D po porodzie mialam 2,5 kg nplusie alepzed zajsciem troszke sie zaniedbalam i chcialabym dojsc do wagi 50 a obecnie wazne przypszczam okolo 55. i ja diey nie stdj drastycznej, te karmie, po prostu zdrowy styl zycia.
 
Dla wszystkich mam chcacych stracić zbędne kilogramy przed latem polecam dietę z serwisu
Vitalia.pl – skuteczna dieta odchudzająca, odchudzanie, diety, ćwiczenia, fitness, nadwaga
Ja osobiście korzystam z diety Vitalii juz miesiąc podczas którego (jak widac na suwaczku) udało mi się stracić prawie 4 kg. Namówiłam do diety dziewczyny ze styczniówek 2007 i korzystają i TRACA (nawet 7 kg w 1 miesiąc).
A co najwazniejsze - jest to dieta - ustalana indywidualnie dla każdego użytkownika przez dyplomowanego dietetyka.
Nie jest obciązająca i szkodliwa dla zdrowia, mogą ją stosować mamy karmiące piersią, jest bowiem ustalana indywidualnie dla kazdego na podstawie bezpłatnej analizy, która jest wstępem do przygotowania posiłku. Dieta wysyłana jest mailowo do uzytkowników 1 x w tygodniu po uprzednim ważeniu, na cały następny tydzień. Posiłki nie są wymyślne, bardzo smaczne (przy diecie "Smacznie Dopasowana"), tanie. Można każdorazowo dokonac wymiany posiłku, który nam nie pasuje (nie wszyscy lubią szpinak) na danie dostene z listy. Do wszystkich dan dostepne sa przepisy przygotowania. Dodatkowo serwis pozwala na wydruk listy zakupów potrzebnych do przyrzadzenia posłków.
Wiele z nich skaluję dla całej mojej rodzinki - męża i 16-miesięcznego bobasa. :-)
Miesieczny abonament diety koszuje 49 PLN. Jak na usługi dietetyka niedrogo.
Polecam wszystkm chcącym stracic przed latem :-)
 
Dla wszystkich mam chcacych stracić zbędne kilogramy przed latem polecam dietę z serwisu
Vitalia.pl – skuteczna dieta odchudzająca, odchudzanie, diety, ćwiczenia, fitness, nadwaga
Ja osobiście korzystam z diety Vitalii juz miesiąc podczas którego (jak widac na suwaczku) udało mi się stracić prawie 4 kg. Namówiłam do diety dziewczyny ze styczniówek 2007 i korzystają i TRACA (nawet 7 kg w 1 miesiąc).
A co najwazniejsze - jest to dieta - ustalana indywidualnie dla każdego użytkownika przez dyplomowanego dietetyka.
Nie jest obciązająca i szkodliwa dla zdrowia, mogą ją stosować mamy karmiące piersią, jest bowiem ustalana indywidualnie dla kazdego na podstawie bezpłatnej analizy, która jest wstępem do przygotowania posiłku. Dieta wysyłana jest mailowo do uzytkowników 1 x w tygodniu po uprzednim ważeniu, na cały następny tydzień. Posiłki nie są wymyślne, bardzo smaczne (przy diecie "Smacznie Dopasowana"), tanie. Można każdorazowo dokonac wymiany posiłku, który nam nie pasuje (nie wszyscy lubią szpinak) na danie dostene z listy. Do wszystkich dan dostepne sa przepisy przygotowania. Dodatkowo serwis pozwala na wydruk listy zakupów potrzebnych do przyrzadzenia posłków.
Wiele z nich skaluję dla całej mojej rodzinki - męża i 16-miesięcznego bobasa. :-)
Miesieczny abonament diety koszuje 49 PLN. Jak na usługi dietetyka niedrogo.
Polecam wszystkm chcącym stracic przed latem :-)
He he.Spojrz tez mam suwaczek :tak:
Moze zalozymy watek Vitalijkowy ?;-)
 
Hej
Moja znajoma, z racji przyjmowania bardzo wielu leków, utyła w czasie ciąży ponad 20 kg. I bardzo szybko je zrzuciła. Stosowała dietę, która jest nie tylko odchudzająca, ale podobno szczególnie polecana podczas karmienia piersią.
Jadła tylko rzeczy gotowane na parze, bez soli. Mięso i warzywa. Unikała węglowodanów.
Straciła kilogramy bardzo, bardzo szybko. I i ona, i jej synek, czuli się wspaniale i byli zdrowi :-)
 
reklama
a ja zwatpilam.....waga stoi.....od 2 tygodni nic sie nie dzieje,tzn ze bede miala caly czas juz 12 kg nadwagi,w ciazy przytylam 26kg z 62 na 88 i mam 164cm a teraz waze 74kg i tak stoi:-:)-(a jem ciemne pieczywo ,spaceruje 1,5 godziny i cwicze wieczorami i karmie mojego miesiecznego bobasa,chyba rzuce to wszystko w cholere i pojde na zakupy po rozmiar 42,ide plakac:happy:
 
Do góry